صاحب نیوز

13079523_953

تولید نرم‌افزارهای‌ «صبر، کیمیای سعادت انسان» و «معاد، سرنوشت جاودانۀ انسان» از آثار حضرت آیت الله العظمی مظاهری

دو مجموعۀ نرم‌افزاری با عناوین «صبر، کیمیای سعادت انسان» و «معاد، سرنوشت جاودانۀ انسان»، از آثار مرجع عالیقدر و فقيه اخلاقي حضرت‌آیت‌‌الله العظمی مظاهری«مدّظلّه‌العالی» منتشر شد.

کدخبر: 1044889
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ @ ۱۲:۵۳


به گزارش صاحب نیوز؛ در آستانۀ فرارسیدن ماه مبارک رمضان، دو مجموعۀ نرم‌افزاری با عناوین «صبر، کیمیای سعادت انسان» و «معاد، سرنوشت جاودانۀ انسان»، از آثار مرجع عالیقدر و فقيه اخلاقي حضرت‌آیت‌‌الله العظمی مظاهری«مدّظلّه‌العالی» منتشر شد.

در نرم‌افزار‌ «صبر، کیمیای سعادت انسان»، بر اهمیّتِ توجّه و کاربرد صبر و استقامت به‌عنوان یک عامل مهم برای حفظ حیاتِ ایمانی و انسانی تاکید شده و در مباحث آن صبر به سه قسم کلّیِ «فردی»، «خانوادگی» و «اجتماعی» تقسیم شده است.

همچنین نرم‌افزار «معاد، سرنوشت جاودانۀ انسان»، حاوی شرح مختصر منازل آخرت بر مبنای تعالیم قرآن و عترت است و در آن به بیان اهمیّتِ توجّه به معاد به‌عنوان یک اصل مهم و ضروری در سعادت انسان و طریقی برای کسب فضائل اخلاقی پرداخته‌ شده است.

این دو اثر ارزشمند به همّت مؤسّسۀ فرهنگی مطالعاتی الزّهرا«سلام‌الله‌علیها» تنظیم شده و از امکاناتی از قبیل: دسترسی آسان به صوت بیانات، بدون نصب نرم‌افزار؛ متن کامل تعدادی از تألیفات معظّم‌له؛ جستجوی پیشرفته و امکان چاپ متن برخوردار است.

به گزارش صاحب نیوز؛ متن این بیانات اخلاقی در قالب دو کتاب با عناوین «صبر، کیمیای سعادت انسان» و «معاد، سرنوشت جاودانۀ انسان» در سال‌های قبل به چاپ رسیده است.

انتهای پیام/