صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » دوره دوم مجازی «سبک زندگی اسلامی» در اصفهان برگزار می شود

با حضور اساتید برتر حوزه و دانشگاه؛

دوره دوم مجازی «سبک زندگی اسلامی» در اصفهان برگزار می شود

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان از برگزاری دوره دوم مجازی «سبک زندگی اسلامی» با حضور اساتید برتر حوزه و دانشگاه درایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: شرکت در دوره برای افراد غیر طلبه بلامانع است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۱ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۸

حجت الاسلام مجتبی امیریان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز، پیرامون برنامه های فرهنگی ویژه ایام ماه مبارک رمضان، گفت: براساس شرایط  بحران کرونایی و حلول ماه پرفضیلت و مبارک رمضان، دوره «سبک زندگی اسلامی» ویژه طلاب و روحانیون به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان درباره نحوه ثبت نام و برگزاری این دوره اظهار کرد: این دوره بر اساس سخنان رهبر معظم انقلاب در باب سبک زندگی که حدود 30 سؤال را در مورد سبک زندگی ایرانی اسلامی و وضعیت جامعه مطرح کردند، طراحی شده است.

وی افزود: طلاب و عموم مردم علاقه مند در سراسر کشور می توانند ابتدا از طریق لینک درج شده در فضای مجازی ثبت نام کرده و سپس به سؤالات در لینک معرفی شده پاسخ دهند.

حجت الاسلام امیریان در توضیح مزایای شرکت در دوره سبک زندگی اسلامی، ابراز کرد: امکان دریافت مدرک معتبر از حوزه علمیه و سازمان فنی حرفه ای کشور در پایان دوره، معرفی به عنوان استاد سبک زندگی اسلامی و اعطای جوایز نفیس به نفرات برتر از جمله مزایای شرکت دراین دوره مجازی در ایام ماه مبارک رمضان است.

دبیر برگزاری این دوره سبک زندگی اسلامی بیان کرد: محتوا ها به صورت فایل های تصویری پنج دقیقه ای ارائه و آزمون های دوره به صورت مجازی انجام می شوند. همچنین شرکت افراد غیرطلبه هم در دوره با لحاظ شرایط مندرج در لینک ثبت نام بلامانع است.

وی در مورد اساتید این دوره افزود: در این دوره سعی شده درهر بخش از افراد متخصص در آن عرصه بهره گرفته شود. در این دوره از 13 نفر از اساتید حوزه و دانشگاه در60 کلیپ استفاده شده است که حدود 6 ساعت به طول انجامیده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد