صاحب نیوز

unnamed

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان خبرداد؛

برنامه ریزی برای بهره مندی همه خانوارهای تحت حمایت از طرح اطعام مهدوی

در ماه مبارک رمضان و در اجرای طرح ایران همدل- اطعام مهدوی، همه خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان از غذای گرم و بسته معیشتی بهره مند خواهند شد.

کدخبر: 1046839
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ @ ۱۲:۰۲


به گزارش صاحب نیوز؛ کریم زارع با تبریک میلاد کریم اهلبیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)، اظهار کرد: با توجه به حضور خیران و نیک اندیشان اصفهانی، پیش بینی می شود؛ در ماه مبارک رمضان، ۱۲۰ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان اصفهان بر سفره اطعام مهدوی میهمان خواهند بود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم در هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان، مرهمی بر دل آزرده مستمندان باشیم، گفت: با سرلوحه قرار دادن مشی کریم اهل بیت حضرت امام حسن(ع)، در حال حاضر که در نیمه ماه مبارک رمضان هستیم، به همت خیران و نیکوکاران، ۳۰۰هزار پرس افطاری و غذای گرم و ۶۱هزار بسته معیشتی جمعا به مبلغ ۱۵میلیارد و پانصدمیلیون تومان، بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اهدا شد.

وی گفت: حضرت امام حسن(ع) تمام توان خویش را در راه انجام امور نیک و خداپسندانه به کار می‌گرفت و پیش از آنکه مستمندی اظهار احتیاج کند، احتیاج او را برطرف می ساخت. پیشوای دوم ما، نه تنها از نظر علم، تقوی، زهد و عبادت، در عصر خود زبانزد خاص و عام بود، وجود گرامی آن حضرت آرام بخش دل های دردمندان، پناهگاه مستمندان و تهیدستان و نقطه امید درماندگان بود.

زارع با شرح حال زندگانی پرافتخار آن امام همام گفت: امیدواریم به نقطه ای برسیم که مشی ایشان را در مسیر زندگی سرلوحه قرار دهیم و تلاش کنیم بیش از پیش قدم های خیری در مسیر انفاق و احسان و نیکوکاری برداریم.

وی در پایان با دعوت از همشهریان اصفهانی در ادامه مسیر خیر اطعام مهدوی افزود: خیران نیک اندیش می توانند با مراجعه به دفاتر و مراکز نیکوکاری سراسر استان و یا سایر روش ها کمک های نقدی و غیر نقدی خود را ارائه دهند.

انتهای پیام/