صفحه اصلی » سیاسی » ساخت ۵ بیمارستان صحرایی به دستور فرمانده ارتش در کشور/ بیمارستان 120 تخت خوابی اصفهان الگویی برای توسعه مراکز صحرایی مقابله با کرونا

ساخت ۵ بیمارستان صحرایی به دستور فرمانده ارتش در کشور/ بیمارستان 120 تخت خوابی اصفهان الگویی برای توسعه مراکز صحرایی مقابله با کرونا

فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از بیمارستان صحرایی 120 تخت خوابی ارتش در اصفهان با اشاره به دستور فرمانده کل ارتش در خصوص ساخت پنج بیمارستان صحرایی در سطح کشور، گفت: این بیمارستان‌ها به زودی و به ‌بهترین نحو ممکن اجرا خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۴ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی پیش از ظهر امروز در ارتباط برخط با مجموعه دست‌اندرکاران احداث بیمارستان صحرایی ارتش در اصفهان در رابطه با اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران در مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: بیمارستان های صحرایی به درخواست ستاد ملی کرونا و استان های مختلف ایجاد شده است.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه این بیمارستان ها بخشی از بار زحمات کادر درمانی را کم می کند، عنوان کرد: ارتش در زمینه مقابله با کرونا در کنار مردم است و این توانایی را داریم که کمک های بیشتری به کادر درمان در زمینه مقابله با کرونا داشته باشیم.

وی در پاسخ به درخواست رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مبنی بر تامین نیروی انسانی موردنیاز از بخش‌هایی چون سربازان پزشک و پرستار، گفت: فرمانده نیروی زمینی به عنوان فرمانده میدان در این بخش با توجه به شناخت از ظرفیت‌هایی که امکان آن هست در تامین نیروی انسانی موردنیاز مجموعه بهداشت و درمان اقدام کند.

موسوی بیمارستان 120 تخت خوابی اصفهان را الگوی مناسبی برای توسعه این بیمارستان ها در کشور دانست و گفت: باید به کسانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند خسته نباشید گفت و این بیمارستان ها بهره وری دو طرفه ارتش و کادر درمان را به همراه دارد.

فرمانده کل ارتش دستور احداث ۵ بیمارستان صحرایی را صادر کرد

امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش هم در این مراسم با اشاره به دستور فرمانده کل ارتش در خصوص ساخت پنج بیمارستان صحرایی در سطح کشور، گفت: این بیمارستان‌ها به زودی و به ‌بهترین نحو ممکن اجرا خواهد شد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران همراه با امیر سرتیپ دوم محسن آذر افروز ارشد نظامی آجا در منطقه اصفهان، سرهنگ خلبان ولی رحمانی مجری این بیمارستان و طاهره چنگیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بیمارستان صحرایی شهید صیاد شیرازی ارتش که در چند روز اخیر در محوطه بیمارستان الزهرا (س) راه‌اندازی شده است، بازدید کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد