صفحه اصلی » اجتماعی » فعالیت امواج بارش‌زا در نیمه شمالی اصفهان

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی اصفهان خبر داد؛

فعالیت امواج بارش‌زا در نیمه شمالی اصفهان

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: رگبارهای بهاری و احتمال ریزش تگرگ به ویژه در ارتفاعات شمال شرق و شمال غرب استان پیش‌بینی می شود.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۶ - جمعه ۱۴۰۰/۰۲/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ ابراهیم هنرمند با اشاره به گذر متناوب امواج ناپایدار از روی استان، اظهار داشت: امروز و فردا شنبه بارش خفیف در مناطق شمال شرق و شمال غرب استان پیش‌بینی می‌شود؛ همچنین در روزهای یکشنبه و دوشنبه بارش رگبارهای بهاری همراه با رعد و برق را در اغلب مناطق استان انتظار داریم.

وی با بیان اینکه یکشنبه و دوشنبه احتمال بارش تگرگ به ویژه در ارتفاعات شمال شرقی و غرب استان وجود دارد، افزود: این هفته شرایط بارشی بهتری نسبت به روزهای اخیر در اغلب مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان خاطرنشان کرد: وزش باد به نسبت شدید همراه با گرد و خاک محلی، کاهش کیفیت هوا و دید افقی در نیمه شرقی استان در این مدت دور از انتظار نیست.

هنرمند با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، افزود: دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۳۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و در خنک‌ترین ساعات بامداد فردا به ۱۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.

وی اضافه کرد: کاشان با دمای ۳۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان تا فردا پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد