صفحه اصلی » سیاسی » نابسامانی در بازار موادغذایی نتیجه تخلف دولت از قانون مجلس است

عضو هیئت رئیسه مجلس:

نابسامانی در بازار موادغذایی نتیجه تخلف دولت از قانون مجلس است

نماینده مردم شهرستان‌های شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: مجلس شورای اسلامی سال ۱۳۹۹ مصوب کرد که کلیه موادغذایی وارداتی بر عهده جهاد کشاورزی قرار بگیرد اما این قانون با مخالفت رئیس جمهور مواجهه شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ به مناسبت هفته عقیدتی، سیاسی در سپاه نشست سیاسی با سخنرانی حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان‌های شاهین شهر و میمه و برخوار و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در سپاه ناحیه برخوار با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

حاجی دلیگانی در این نشست با اشاره به نابسامانی‌های اخیر در بازار موادغذایی گفت: سال‌ها بر سر واردات موادغذایی بین وزارت جهاد کشاورزی و صمت اختلاف وجود داشت که این اختلاف باعث بروز نابسامانی در تامین اقلام ضروری مردم شد.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی سال ۱۳۹۹ به این موضوع ورود و مصوب شد کلیه موادغذایی وارداتی بر عهده جهاد کشاورزی قرار بگیرد تا مشکل برای همیشه مرتفع شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با اصرار وزارت صمت به اجرای این قانون با مخالفت رئیس جمهور مواجهه شدیم و نتیجه تخلف دولت از اجرای قانون باعث بروز نابسامانی در بازار موادغذایی گردیده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد