صفحه اصلی » اقتصادی » دو چرخ خرید و فروش دوچرخه و موتور سیکلت از حرکت ایستاده است

دو چرخ خرید و فروش دوچرخه و موتور سیکلت از حرکت ایستاده است

رئیس فروشندگان دوچرخه و موتور سیکلت گفت: در حال حاضر بازار رونقی ندارد و چند ماه است که واحدهای صنفی فروشی نداشته و در حال حاضر نیز که تعطیل هستند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۰ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۱۲

مهدی غفرانی اصفهان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در حال حاضر بازار رونقی ندارد و چند ماه است که واحدهای صنفی فروشی نداشته و در حال حاضر نیز که تعطیل هستند

رئیس فروشندگان دوچرخه و موتور سیکلت تصریح کرد: همانند بسیاری از شغل های دیگر کرونا در این صنف تاثیر گذار بوده است و تعطیلی های مختلف و دیگر اثرات آن بر این صنف قابل توجه است.

وی با اشاره اینکه این سبک تعطیلی و روش آن درست نیست، افزود: تعطیلی باید برای همه و مدت معین باشد و همچنین بانک ها نیز در این تعطیلی همراه صنف یباشد و نمی شود صنف تعطیل باشد،اما بانک، بیمه و دارایی باز و همه تعهدات صنف سرجایش باشد اما صنف تعطیل و فروش نکند.

غفرانی بیان کرد: اینکه قیمت ها افزایش پیدا می کند و با قدرت خرید مردم همخوان نیست شاید به صنف ما محدود نشود و بسیاری از صنف های دیگر را نیز در برگیرد.

رئیس فروشندگان دوچرخه و موتور سیکلت با آرزوی ریشه کنی این بیماری گفت: اتاق اصناف در زمینه اینکه با توجه به شرایط صنف هایی که از کرونا آسیب دیده اند، دارای معافیت ها و تخفیف های مالیاتی شوند، پیگیری هایی انجام داده است که باید ببینیم در نهایت این موضوع به کجا خواهد رسید.

به گزارش صاحب نیوز؛ از اواخر فروردین تا نیمه های تابستان یکی از بازه های زمانی است که واحدهای صنفی دوچرخه و موتور سیکلت پیک فروش دارند که امسال با تعطیلی و همچنین کسادی روبرو هستند و خبری از شور در بازار آن ها نیست.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد