صفحه اصلی » اجتماعی » كنفرانس سالانه فيزيك ايران به ميزباني دانشگاه صنعتي اصفهان برگزار مي شود

كنفرانس سالانه فيزيك ايران به ميزباني دانشگاه صنعتي اصفهان برگزار مي شود

انجمن فيزيك ايران با همكاري دانشكده فيزيك دانشگاه صنعتي اصفهان كنفرانس سالانه فيزيك ايران، از 1 تا 4 شهريورماه به صورت برخط برگزار مي‌كند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۳ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ دبیر اجرایی كنفرانس سالانه فيزيك ايران با اشاره به برگزاری كنفرانس سالانه فيزيك ايران به ميزباني دانشگاه صنعتي اصفهان، گفت: هدف از برگزاری كنفرانس سالانه فيزيك ايران، ایجاد فضای مناسب جهت ارائه دستاوردهای پژوهشی فیزیک‌دانان کشور در یک سال اخیر و آشنایی با مباحث روز دنیا در زمینه‌های مختلف علم فیزیک است.

آذر تفریحی افزود: در این کنفرانس، سخنرانی‌های عمومی و تخصصی در حوزه های مختلف از جمله فيزيک‌ ذرات‌ بنيادی‌ و ميدان ها، فيزيک‌ هسته‌ای،‌ فيزيک‌ اتمی‌ و مولكولی‌،‌الکترومغناطيس، اپتيک، آکوستيک، انتقال گرما، مکانيک‌کلاسيک و ديناميک‌ شاره‌ها، فيزيک گازها، پلاسماها وتخليه‌‌های الكتريكی، ماده‌ چگال‌، فيزيک‌ ميان‌رشته‌ای و حوزه‌هايی‌ از‌ علم‌ و فنّاوری‌ که با آن مرتبطاند و همچنین نجوم‌ و اخترفيزيک ارائه می‌شود.

استادیار دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان، تأکید کرد: محققان و پژوهشگران كشور، مي توانند تا 15 اردیبهشتماه مقالات خود را از طریق سامانه انجمن فیزیک ایران ارسال نمايند. همچنین، مجموعه‌ای از دستاوردهای پژوهشی در این کنفرانس به صورت پوستر ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد