صفحه اصلی » اقتصادی » مجموع میوه‌های تنظیم بازار، معادل یک درصد میوه‌های احتکار شده توسط دلالان است

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان:

مجموع میوه‌های تنظیم بازار، معادل یک درصد میوه‌های احتکار شده توسط دلالان است

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان با بیان اینکه مجموع میوه تنظیم بازار استان ۲ هزار و ۵۰۰ تن بود که همه آن توزیع شد افزود: مجموع میوه تنظیم بازار استان و کشور، معادل یک درصد مقداریست که توسط دلال‌ها و سودجویان احتکار شده است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۱ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ اسماعیل نادری با اشاره به اینکه ستاد تنظیم بازار مسوولیتی در قبال فاسد شدن میوه‌های انبار شده توسط دلال‌ها و محتکران ندارد تصریح کرد: دلال‌ها در شرایطی که همزمان با آذر تا بهمن سال گذشته مردم نیاز به میوه داشتند، پرتقال را حتی با قیمت ۲۵ هزار تومان وارد بازار نکردند و نفروختند تا پیش از عید سود بیشتری به‌دست بیاورند.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان در ادامه گفت: در زمان حاضر که هوا گرم شده و تقاضا برای میوه‌های زمستانی کاهش پیدا کرده است کسانی که میوه‌ها را احتکار کردند، متضرر شدند.

نادری با بیان اینکه فاسد شدن میوه‌های انبار شده ربطی به ستاد تنظیم بازار ندارد خاطرنشان کرد: سودجویان بدنبال این بودند که میوه را با چند برابر قیمت بفروش برسانند اما شیوع کرونا و بسته شدن مرزها و کاهش صادرات آنها را با مشکل مواجه کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد