صفحه اصلی » اقتصادی » جمع آوری و دریافت پسماند خشک در روز 21 رمضان، تعطیل است

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان:

جمع آوری و دریافت پسماند خشک در روز 21 رمضان، تعطیل است

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از تعطیلی ایستگاه های بازیافت سطح شهر اصفهان در روز 21 ماه رمضان مصادف با شهادت امام علی(ع) خبر داد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۶ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد بدیعی با اعلام این خبر توضیح داد: با توجه به فرا رسیدن ایام ضربت خوردن و شهادت مولای متقیان، حضرت علی (ع) و شب های قدر، با هدف ایجاد فرصت عزاداری و عبادت برای عوامل جمع آوری و دریافت پسماند خشک، روز سه شنبه 14 اردیبهشت ماه، کلیه ایستگاه های بازیافت سطح شهر تعطیل خواهند بود و همچنین در این روز عوامل جمع آوری پسماند خشک از درب منازل فعالیت نخواهند کرد.

به گفته محمد بدیعی جمع آوری پسماند تر در این روز مانند روزهای دیگر مطابق با تقویم زمان بندی صورت می گیرد و این تعطیلی یک روزه تنها مختص فرآیند جمع آوری و دریافت پسماند خشک است.

وی ضمن قدردانی از مشارکت شهروندان اصفهانی در زمینه مدیریت پسماندها و تفکیک از مبدأ، اضافه کرد: شهروندان اصفهانی همانگونه که تاکنون در کلیه طرح های مربوط به مدیریت پسماند مشارکت داشته اند، این همکاری را ادامه دهند و در صورتی که تحویل پسماند خشک در روز 14 اردیبهشت را در برنامه داشته اند، خواهشمند است آن را به روزهای بعد موکول کنند.

بدیعی تأکید کرد: همکاری شهروندان با عوامل مجاز و عمل به وظایف شهروندی مطابق با ساختار استاندارد مدیریت پسماند تنها مسیری است که مدیریت پسماند را به سوی بهینه سازی و کاهش عوارض و آسیب های زیست محیطی هدایت می کند و از این رو از شهروندان اصفهانی انتظار می رود ضمن آنکه به طور مستمر در راستای کاهش تولید پسماند تلاش کنند، پسماند تولیدی را نیز تنها به عوامل مجاز جمع آوری تحویل دهند و از هر نوع همکاری با عوامل غیرمجاز که می تواند تبعات بهداشتی و زیست محیطی زیادی داشته باشد، پرهیز کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد