صفحه اصلی » سیاسی » تعداد صندوق های اخذ رأی در انتخابات پیش رو باید افزایش یابد/ تصویب طرح امنیت انتخابات که در کمیته امنیت استان

فرماندار اصفهان:

تعداد صندوق های اخذ رأی در انتخابات پیش رو باید افزایش یابد/ تصویب طرح امنیت انتخابات که در کمیته امنیت استان

فرماندار اصفهان گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا و برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا، تعداد صندوق های اخذ رأی باید افزایش یابد که این امر مستلزم برقراری نظم و امنیت و توجه بیشتری است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۹ - شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه هم اندیشی و تجلیل از فرماندهان کلانتری های شهرستان، با اشاره به اهمیت نقش و جایگاه نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در جامعه، خاطرنشان کرد: امنیت و سلامت به عنوان دو سرمایه گران بهایی است که خوشبختانه در کشور ما موجود است و علیرغم تحریم ها و مشکلات موجود، با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، تدابیر مسئولان ارشد کشور و زحمات و خدمات نیروهای نظامی و انتظامی، مردم ما در آرامش و امنیت کامل زندگی می کنند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تأمین نظم و امنیت انتخابات، امری مهم و ضروری است، اظهار کرد: امیدواریم با طرح امنیت انتخابات که در کمیته امنیت استان و شهرستان مصوب شده است، با همکاری و همیاری نیروهای نظامی و انتظامی شاهد برگزاری انتخاباتی توأم با آرامش و امنیت باشیم.

وی افزود: به دلیل شیوع بیماری کرونا و برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا، تعداد صندوق های اخذ رأی باید افزایش یابد که این امر مستلزم برقراری نظم و امنیت و توجه بیشتری است.

سیستانی عنوان کرد: انتخابات به عنوان یک رویکرد مهم سیاسی-اجتماعی در تمام دنیا، یکی از معیارهای ارزیابی سلامت، امنیت، آرامش، اعتماد عمومی و مقبولیت و مشروعیت نظام است که با حضور پرشور مردم در دو انتخابات سرنوشت ساز و مهم در ۲۸ خرداد ماه، برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده شود.

فرماندار اصفهان اذعان کرد: برقراری امنیت و آرامش بستر لازم را برای اقدامات عمرانی و خدماتی و فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی فراهم می سازد.

سیستانی تصریح کرد: آمار و ارقام حاکی از کاهش جرایم امنیتی سال ۱۳۹۹ نسبت به سال ۱۳۹۸ بوده که این مهم بیانگر همکاری و عزم جدی نیروی نظامی در شهرستان است.

گفتنی است، در پایان این جلسه، با حضور فرماندار اصفهان از زحمات شایسته فرماندهان کلانتری های شهرستان با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد