صفحه اصلی » ورزشی » نویدکیا: زورمان به پرسپولیس و استقلال نمی‌رسد و ترجیح می‌دهیم سکوت کنیم/ گل‌محمدی: مهره‌های هجومی سپاهان جزو بهترین‌های لیگ هستند

نویدکیا: زورمان به پرسپولیس و استقلال نمی‌رسد و ترجیح می‌دهیم سکوت کنیم/ گل‌محمدی: مهره‌های هجومی سپاهان جزو بهترین‌های لیگ هستند

مربی فوتبال سپاهان گفت: باید این واقعیت را قبول کنیم زور ما از لحاظ دیپلماسی، قدرت و … به پرسپولیس و استقلال نمی‌رسد به همین دلیل من و باشگاه ترجیح می‌دهیم سکوت کنیم و روی بازی و برنامه‌ریزی مسابقات تمرکز داشته باشیم.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ برتر دو تیم سپاهان و پرسپولیس به مصاف یکدیگر می روند که با توجه به اینکه دو تیم در دره اول و دوم جدول قرار دارند، نتیجه این بازی در صدر جدول اهمیت دارد از طرفی بازی این دو تیم همیشه با جذابیت خاصی رو به رو بوده است.

این بازی امروز از ساعت 20:45 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار خواهد شد؛ این بازی را بیژن حیدری  با کمک های سعید علی نژادیان ، فرهاد مروجی،  ایمان کهیش قضاوت خواهند کرد.

*نویدکیا: زورمان به پرسپولیس و استقلال نمی‌رسد و ترجیح می‌دهیم سکوت کنیم/ از سازمان لیگ ناراحت هستم

 محرم نوید کیا در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا درگذشت پدر محسن مسلمان و یکی از هواداران به نام فتاحی را به خانواده آنها تسلیت می گویم. بازی‌های سپاهان و پرسپولیس همیشه زیبا، جذاب و لذت بخش است اما نباید انکار کرد این مسابقه حساس هم است. شاید خیلی از مربیان بخواهند اینگونه بازی ها را معمولی نشان بدهند اما نمی‌توان حساسیت این بازی را انکار کرد.

وی افزود: اطمینان دارم برنده این بازی هیچوقت تعیین کننده قهرمان نیست و تیمی هم که امتیاز از دست می‌دهد شانس این را دارد که دوباره برای قهرمانی به کورس بازگردد؛ همیشه بازی تیم‌های یحیی گل‌محمدی را دوست داشتم و از زمانی که وی مربیگری‌اش را آغاز کرده دید متفاوتی به فوتبال ایران آورده است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: گل‌محمدی در زمان حضورش در تیم‌های نفت تهران، ذوب‌آهن و پدیده سطح خیلی خوبی را در فوتبال ایران ارائه کرد که همیشه این سبک را دوست داشتم و سعی داشتم همیشه بازی‌های تیم یحیی گل‌محمدی را ببینم. می‌دانم اکنون هم تیم خیلی خوبی دارد. پرسپولیس در تمام نقاط قوی است و هر تیمی برای کسب امتیاز مقابل این تیم باید تلاش زیادی کند و تمرکز زیادی داشته باشد.

نویدکیا افزود: اگر می‌خواهیم در بازی فردا موفق باشیم باید با تمرکز خیلی زیادی بتوانیم وارد مسابقه شویم در غیر این صورت قطعاً نمی‌توانیم امتیاز کسب کنیم امیدوارم بازی خوبی شود تا هواداران با وجود غیبت در ورزشگاه از  تماشای آن لذت ببرند.

وی درباره نفرات محروم و مصدوم سپاهان مقابل پرسپولیس عنوان کرد: محمد نژادمهدی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم با اینکه خیلی‌ها گفتند اخراج وی در بازی با نساجی اشتباه بود و باشگاه هم پیگیری کرد اما اتفاقی رخ نداد. محمدرضا خلعتبری مقداری مشکل دارد و احتمالاً این مسابقه را از دست بدهد. شایان مصلح هم مریض است البته تست داده اما نمی‌دانم مریضی‌اش سرماخوردگی است یا اینکه کرونا گرفته است. شرایط وی مشخص نیست و این بازیکن را هم در اختیار نداریم.

سرمربی سپاهان درباره دلیل سکوت باشگاه سپاهان نسبت به تعویق دیدار با پرسپولیس گفت: خیلی اعتقاد به این مسائل ندارم شاید مقداری از سازمان لیگ گلایه‌مند باشم. همیشه گفته‌ام اختلاف زمانی 5 تا 10 روز و حتی دو هفته‌ای بین مسابقات برای من مهم نیست مهم این است که برنامه داشته باشند تا ما بتوانیم در بهترین شرایط تیم خود را راهی مسابقات کنیم مقداری از سازمان لیگ ناراحت هستم زیرا چند روز قبل تعویق بازی را به ما اعلام کردند.

نویدکیا خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم عملی درباره ماجرا صحبت کنیم سازمان لیگ باید بداند مسئولیت این بازیکنان با من است و احتمال دارد آنها با توجه به تعویق بازی‌ها و نوع فشارهای استقامتی و سرعتی یا استراحت بازیکنان آنها آسیب ببینند. توقع داشتم این موضوع را زودتر اعلام می‌کردند اگر پرسپولیس قصد قرنطینه داشتن را داشت در همان شبی که بازی آخر خود را در لیگ قهرمانان انجام داد و ما هم در ساوه دیدار جام حذفی را برگزار کردیم به ما هم این موضوع را اطلاع می‌دادند تا برنامه‌ریزی درستی داشته باشیم.

وی افزود: باید این واقعیت را قبول کنیم زور ما از لحاظ دیپلماسی، قدرت و … به پرسپولیس و استقلال نمی‌رسد به همین دلیل من و باشگاه ترجیح می‌دهیم سکوت کنیم و روی بازی و برنامه‌ریزی مسابقات تمرکز داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره برنامه‌هایش برای مهار خط حمله و هافبک پرسپولیس گفت:‌ می‌دانیم پرسپولیس تیمی قوی است و بازیکنان با کیفیت خوبی دارد در نیم‌فصل هم چند بازیکن باکیفیت جذب کرد اما تیم ما هم در هفته‌های اخیر از لحاظ ساختار دفاعی روز به روز بهتر شده است. برای تمام دقایق بازی برنامه‌ریزی کرده‌ایم اما اینکه چقدر می‌توانیم موفق باشیم و دیدگاه‌هایمان تأثیرگذار باشد روز بازی مشخص می‌شود. اینگونه حرف زدن تأثیری در مسابقه ندارد.

نویدکیا گفت: در تمرینات کارهای لازم را انجام داده‌ایم و درباره افکار و دیدگاه‌هایمان پس از مسابقه صحبت خواهیم کرد.

وی به صحبت با هواداران سپاهان پرداخت و عنوان کرد: از آنها به دلیل محبتی که در هفته گذشته به سپاهان داشتند تشکر می‌کنم؛ مقابل هتل آمده به من، بازیکنان و کادر مدیریت انرژی دادند تا راحت به ورزشگاه برسیم اکنون هم می‌خواهم همین کار را انجام داده و هر برنامه‌ای دارند مقابل هتل انجام بدهند تا سوءتفاهم‌هایی مانند دیدارهای قبلی پرسپولیس و سپاهان ایجاد نشود از آنها می‌خواهم باهوش باشند و احساساتی عمل نکنند. به این فکر نکنند که پرسپولیس در کدام هتل است و چه کاری باید انجام بدهند. از هواداران سپاهان می‌خواهم تمام این مسائل را کنار بگذارند و از هواداران خواهش می‌کنم تنها به تیم سپاهان فکر کرده و به ما انرژی بدهند و امیدوار باشند تا بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم باز هم خواهش می‌کنم باهوش باشند تا مبادا با احساسی شدن آنها لطمه‌ای به سپاهان وارد شود.

گل‌محمدی: مهره‌های هجومی سپاهان جزو بهترین‌های لیگ هستند/ انگیزه زیادی داریم

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان در هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر گفت: خیلی خوشحالم به شهر زیبا و تاریخی اصفهان آمده‌ایم. جا دارد از همه هواداران اصفهانی و پرسپولیسی باشیم که از فرودگاه تا هتل استقبال گرمی داشتند. امیدوارم همیشه سلامت باشند. در این وضعیت واقعا راضی نیستیم اتفاق تلخی برای هواداری رخ دهد.

وی افزود: با یک تیم خوب و با برنامه و فنی بازی داریم. همه از قدرت و کیفیت خوب سپاهان خبر دارند. همه ما می‌دانیم تیم خوب و با برنامه‌ای هستند. بازی‌های زیادی از این تیم دیده‌ایم، در همه مسابقات هجومی،  با برنامه‌ و زیبا بازی و امتیازات زیادی هم کسب کرده‌اند. سپاهان یکی از مدعیان قهرمانی است و فکر می‌کنم فردا بازی سختی برای دو تیم باشد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: همیشه دیدار دو تیم همراه با جذابیت فنی و اتفاقات زیادی بوده است. با توجه به بازیکنان خوبی که در دو تیم وجود دارد، انتظار ما این است شاهد یک بازی فنی و جذاب باشیم و باید کاری کنیم که کسانی که بازی را نگاه می‌کنند لذت ببرند. تیم‌مان آماده بازی است و از لحاظ بدنی شرایط خوبی داریم و امیدواریم فردا بازی خوبی انجام دهیم.

گل‌محمدی افزود: باید خیلی تمرکز و دوندگی خوبی داشته باشیم. مهره‌های هجومی سپاهان واقعا جزو بهترین‌های لیگ هستند. فردا بازی سختی خواهد بود و همه می‌دانیم و انگیزه فراوانی داریم. امیدوارم دست پر از زمین خارج شویم و دل هواداران را شاد کنیم.

گل‌محمدی گفت: سپاهان همیشه نشان داده تیمی خوب، با تشکیلات و با برنامه بوده است. سپاهان تیمی است که از لحاظ مدیریتی هیچوقت مشکلی نداشته و می‌تواند الگوی خوبی برای سایر باشگاه‌ها باشد تا مشکلات زیادی نداشته باشند. همه تیم‌ها باید به مرحله‌ای برسند که هیچوقت مشکل مالی نداشته باشند.

وی در مورد محرومان و مصدومان تیمش گفت: خوشبختانه محروم و مصدومی نداریم و همه بچه‌ها آماده بازی فردا هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد