صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » در انتخابات به جناحی رای بدهیم که در گذشته موفق‌تر بوده است

در انتخابات به جناحی رای بدهیم که در گذشته موفق‌تر بوده است

امام جمعه دولت آباد با بیان اینکه باید در انتخابات به جناحی رای بدهیم که در گذشته موفق‌تر عمل کرده است، تاکید کرد: اگر واقعا انتخاب شایسته داشته باشیم، هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۴ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین سید حسین محمود آبادی در جلسه با اصحاب رسانه گفت: شب های قدر را نمی توان درک کرد؛ عظمت شب قدر بسیار بالا است و سعی کنیم این شب ها را دریابیم.

وی افزود: این شب ها، شب های تغییر سرنوشت است و امیدوارم که بتوانیم در این سه شب بهره مندی لازم را داشته باشیم.

امام جمعه دولت آباد با اشاره به شرایط کشور اظهار کرد: شرایط کنونی کشور ما حساس و ویژه است؛ ما تحریم حداکثری و ظالمانه را هنوز داریم، سوء مدیریت در کشور را داریم و این سوء مدیریت متاسفانه باعث شده که مردم نسبت به دستاورد های نظام جمهوری اسلامی غافل بشوند.

حجت الاسلام محمود آبادی با بیان اینکه مردم باید به پیشرفت های جهشی نظام توجه کنند، عنوان کرد: مباحث و فشار های اقتصادی باعث شده مردم فقط این مشکلات را درک کنند و به دستاورد های نظام توجهی نکنند.

انتخابات بسیار مهم است

وی تصریح کرد: انتخابات از هر جهتی بسیار مهم است؛ از یک جهت اینکه نظام ما باید پشتوانه مردمی داشته باشد تا بتوانیم در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم.

امام جمعه دولت آباد ادامه داد: اگر دشمنان ما متوجه بشوند که کشور ما پشتوانه مردمی ندارد، فشار های خود را زیاد تر می کنند. فشار ها هم بر دوش مردم می آید و تحمل مردم هم حدی دارد و خیانت به خون شهدا و این دستاورد های نظام صورت می گیرد.

حجت الاسلام محمود آبادی با بیان اینکه همه باید تلاش کنیم که مردم در این انتخابات حضور حداکثری داشته باشند، خاطر نشان کرد: حضور حداکثری مردم پشتوانه مردمی برای نظام می شود.

وی افزود: اگر مقابل دشمنان ایستادگی کردیم آنها کوتاه می آیند؛ اما اگر کوتاه آمدیم ضربه هایشان زیاد می شود.

امام جمعه دولت آباد با اشاره به اینکه مردم باید انتخاب اصلح داشته باشند، اظهار کرد: انسان باید خودش قضاوت کند. باید ببیند که در طول این ۴۲ سال چه جناح هایی روی کار آمده اند و کدامشان موفق تر عمل کرده اند؛ به همان رأی بدهند.

حجت الاسلام محمود آبادی در پایان عنوان کرد: اگر واقعا انتخاب شایسته داشته باشیم، هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد