صفحه اصلی » تولیدی » نویدکیا: از نیمکت پرسپولیس به بازیکنانشان می‌گفتند روی زمین بیفتید/ گل‌محمدی: حواشی رخ داده زیبنده دو تیم نبود

نویدکیا: از نیمکت پرسپولیس به بازیکنانشان می‌گفتند روی زمین بیفتید/ گل‌محمدی: حواشی رخ داده زیبنده دو تیم نبود

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: فکر می‌کنم از دید من بازی پایاپایی بود، ما خیلی سرحال نبودیم و البته کمی هم طبیعی بود، چون نبرد تیم های اول و دوم جدول بود و فشاری روی بازیکنان و حتی داوران بود.

تاریخ انتشار: ۰۰:۵۲ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ بعد از تساوی دو تیم سپاهان و پرسپولیس در نقش جهان پایان این بازی با حواشی زیادی همراه بود؛ با این تساوی سپاهان همچنان صدر جدول را حفظ کرد و پرسپولیس نیز با این تساوی به استقبال دربی خواهد رفت.

*نویدکیا: از نیمکت پرسپولیس به بازیکنانشان می‌گفتند روی زمین بیفتید/ امروز 70 دقیقه طول کشید به ورزشگاه برسیم

محرم نویدکیا پس از تساوی یک بر یک تیم فوتبال سپاهان مقابل پرسپولیس در هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: فکر می‌کنم از دید من بازی پایاپایی بود. ما خیلی سرحال نبودیم. البته کمی هم طبیعی بود، چون نبرد تیم های اول و دوم جدول بود و فشاری روی بازیکنان و حتی داوران بود. نیمه اول سرحال نبودیم و در نیمه دوم از نطر موقعیت ها عادی بود، اما از نظر درگیری‌های داخل زمین کمی سنگین بود.

سرمربی سپاهان افزود: تا وقتی که گل نخورده بودیم بازی خیلی معمولی بود، اما بعد از اینکه گل خوردیم بازی خوبی انجام دادیم و فرصت‌های خوبی خلق کردیم. چند صحنه مشکوک هم بود که نمی خواهم درمورد آنها صحبت کنم. کارشناسان گفتند که پنالتی بود. بعد از گلی که خوردیم خوب به بازی برگشتیم. از فضاها به خوبی استفاده کردیم و بازی خوبی انجام دادیم. در نهایت از نظر موقعیتی بازی زیبایی نبود، اما طبیعی است که اینگونه بازی‌ها از نظر دوندگی و درگیری‌های فیزیکی قوی باشد.

نویدکیا درخصوص مشکلاتی که برای حضور اتوبوس تیم سپاهان هنگام حضور در ورزشگاه رخ داد، خاطرنشان کرد: بارها گفته‌ام و نمی‌دانم چگونه باید این مشکل را حل کرد. امروز ۷۰ دقیقه در راه بودیم. این موضوع برای تیم خیلی سخت است. نمی‌دانم چگونه باید از هواداران خواهش کنم که شرایط را برای ما بهتر کنند. آنها دوست دارند تیم را ببینند و ابراز احساسات کنند که البته حق هم دارند، اما محدودیت‌هایی برای حضور آنها در ورزشگاه وجود دارد. طی کردن مسیر ۲۰ دقیقه‌ای در مدت ۷۰ دقیقه برای ما سخت است. از هواداران خواهش می‌کنم مقابل هتل ابراز احساسات کنند و اجازه دهند اتوبوس زودتر به ورزشگاه برسد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درمورد درگیری ایجاد شده در تونل و مقابل رختکن در پایان مسابقه گفت: من در پایان بازی رفتم که با داوران دست بدهم و متوجه نشدم چه شد. طبق شنیده‌هایی که دارم گویا یکی از بازیکنان پرسپولیس درگیری و حاشیه‌ها را ایجاد کرد.

وی ادامه داد: می‌خواهم یک نکته را بگویم و شاید خیلی‌ها از این گفته من راضی نباشند، اما چون خودم دیدم و شنیدم برایم عجیب بود که از روی نیمکت پرسپولیس به بازیکنان می‌گفتند روی زمین بیفتند. این موضوع از سمت نیمکت تیم با قدمت پرسپولیس و برای کسب یک امتیاز خیلی برایم عجیب بود. برای ما که ادعا می کنیم در آسیا بهترین هستیم فاجعه محسوب می‌شود.

گل‌محمدی: در ذات بازیکن پرسپولیس اتلاف وقت نیست/ حواشی رخ داده زیبنده دو تیم نبود

یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سپاهان در هفته بیست و دوم اظهار داشت: بازی خوبی در مجموع انجام دادیم و مستحق کسب سه امتیاز بودیم. در نیمه اول و دوم برای برنده شدن موقعیت های خوبی داشتیم اما بعد از گل از فرصت هایی که می‌توانستیم به گل برسیم خیلی راحت گذشتیم.

وی افزود: فکر می‌کنم باید مقداری در حمله تصمیمات بهتری می‌گرفتیم، نزدن گل دوم دلیل مساوی نشدن بازی بود. البته به بچه‌های پرسپولیس افتخار می‌کنم زیرا در دوران برگزاری لیگ قهرمانان آسیا و قرنطینه شرایط سختی داشتند اما تمرکزی خیلی خوب و انگیزه بالایی برای پیروزی در این مسابقه داشتند.

سرمربی تیم پرسپولیس عنوان کرد: به تک تک بازیکنانم خداقوت می‌گویم و از همه آنها تشکر می‌کنم. واقعاً حیف شد زیرا می‌توانستیم این بازی را با اختلاف گل ببریم اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد. به هر صورت فوتبال است البته داوری هم در 10-15 دقیقه پایانی تحت تأثیر بازی قرار گرفت.

گل‌محمدی افزود: داور در نیمه اول می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد. خیلی از خطاها را برای تیم حریف به راحتی اعلام می‌کرد اما برای ما نمی‌گرفت این موضوع جای سؤال دارد اما به تیم داوری هم خسته نباشید می‌گوییم. فکر می‌کنم در مجموع بازی خوبی از هر دو تیم شاهد بودیم، پرسپولیس یکی از بازی‌های خوبش را انجام داد و مستحق کسب سه امتیاز بودیم اما چنین اتفاقی رخ نداد.

وی درباره اتلاف وقت بازیکنان پرسپولیس و مصدومیت بیش از اندازه آنها توضیح داد: امشب 2-3 مصدوم دادیم هیچوقت به بازیکنانم نمی‌گوییم چنین کاری کنند و در ذات بازیکنان پرسپولیس هیچ وقت چنین مسائلی وجود ندارد. نمی‌توانید موردی از تیم ما پیدا کنید تا آخرین لحظه شاگردانم برای پیروزی جنگیدند و به آنها تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره درگیری‌های پس از پایان بازی گفت: اتفاق‌هایی که قبل از بازی در هتل  و در مسیر حرکت تیم ما به سمت ورزشگاه رخ داد تأثیرگذار است ما انسان هستیم و تحت تأثیر اتفاقات تلخ قرار می‌گیریم. بازیکن وقتی وارد زمین می‌شود تحت تأثیر همین مسائل بازی می‌کند و اتفاق‌های بعد از بازی ادامه اتفاقات قبل از مسابقه بود.

گل‌محمدی ادامه داد: تمام شاگردان من با نفرات حریف رفاقت دیرینه‌ای دارند اما هیجان بازی خیلی زیاد بود و می‌توان گفت چنین اتفاقاتی طبیعی است اما به هر صورت زیبنده دو تیم نبود.

جلال‌الدین علی محمدی پس از دیدار سپاهان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی سنگینی بود دو تیم صدرنشین که از بهترین تیم‌های ایران هستند به مصاف هم رفتند فکر می‌کنم وقتی عقب افتادیم ریتم تیم ما بهتر شد. قبل از آن تیم‌ها با هم مدار می‌کردند. وقتی گل اول را زدیم زمان نداشتیم، اگر زودتر گل را می‌زدیم می‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم.

وی در مورد شرایط جدول پس از این مسابقه گفت: انگار این بازی انجام نشده، مساوی به نفع تیم‌هایی است که پایین‌تر از ما قرار دارند این مساوی نه برای ما و نه برای پرسپولیس فایده‌ای نداشت.

علی‌محمدی در مورد درگیری‌های آخر بازی عنوان کرد: دقیقاً در جریان آن نیستم ولی این اتفاقات قشنگ نیست حالا از جانب هر کسی که باشد؛ نباید از الفاظ بد استفاده کنیم. در این هفته جو برای هر دو تیم سنگین بود و فکر می‌کنم فشارهای طول هفته آخر این بازی خودش را نشان داد اما در کل قشنگ نبود.

وی در مورد تعویق زمان بازی سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت:‌ ما یک تیم حرفه‌ای هستیم از موقعی که محرم نویدکیا آمده این مسئله خودش را نشان داده است ما به تعویق زمان بازی اعتراضی نداشتیم. پرسپولیس بیشتر استراحت کرد ولی با این حال ما گله‌ای نداشتیم و بازی انجام شد.

شرایط داوری را نگاه کنید، یک بچه هم اینها را می‌بیند/ یک امتیاز برای ما شیرین نبود

امید نورافکن پس از تساوی سپاهان مقابل پرسپولیس در مورد اینکه یک امتیاز شیرین نصیب سپاهان شد، اظهار داشت:‌ این جمله‌ای که می‌گویید اصلاً درست نیست، اصلاً برای ما شیرین نبود، 7-8 بار فیرپلی کردیم و توپ را به اوت زدیم اینها گذشته و رفته، شرایط داوری را نگاه کنید یک بچه هم اینها را می‌بیند اما به هر حال خدا را شکر توانستیم به بازی برگردیم.

وی افزود: موقعیت‌هایی داشتیم که اگر تبدیل به گل می‌شدند می‌توانستیم برنده بازی باشیم. باید در اصفهان سه امتیاز بازی را می‌گرفتیم. هم به پرسپولیس و هم به تیم خودمان خسته نباشید می‌گویم.

هافبک سپاهان در مورد اتفاقات آخر بازی عنوان کرد:‌ من اولین نفری بودم که به رختکن می‌رفتم و دقیق نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد و چه مشکلی وجود داشت اما فکر می‌کنم عادی است هم ما و هم پرسپولیس برای قهرمانی می‌جنگیم امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم حداکثر امتیازها را جمع کنیم که بازی‌های رو در رو برای‌مان آسان‌تر شود. در بازی‌های آسان‌تر باید حداکثر امتیازات را جمع کنیم که در این بازی‌ها راحت‌تر باشیم.

 سپاهان و پرسپولیس بازی پرفشاری را پشت‌سر گذاشتند/ سعی کردم بازیکنان را از هم جدا کنم

سجاد شهباززاده پس از تساوی دو تیم سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: برای هر دو تیم بازی سنگینی بود دقایقی تیم ما و دقایقی تیم آنها برتر بودند بازی پرفشاری برای هر دو تیم بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از نتیجه این بازی راضی است، گفت: حتماً راضی نیستم. ما توقع برد داشتیم و توان برد را هم داشتیم اما آنطور که می‌خواستیم پیش نرفت.

مهاجم سپاهان در خصوص اینکه مدتی است برای سپاهان گلزنی نکرده است، عنوان کرد:‌دلیل خاصی ندارد در طول فصل از این بالا و پایین‌ها وجود دارد. الان شرایط خوبی دارم و تلاش می‌کنم برای تیم مثمرثمر باشم و گلزنی کنم.

شهباززاده در خصوص درگیری‌های آخر بازی گفت: من سعی کردم بازیکنان را از هم جدا کنم اما متوجه نشدم چه اتفاقی افتاده و حرف خاصی هم در این مورد ندارم.

در روزی که بد بودیم از پرسپولیس مساوی گرفتیم/ صحنه مشکوک آخر بازی در جنجال راهرو دخیل بود

پیام نیازمند پس از توقف خانگی سپاهان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: همه می‌دانستند دو تیم از بهترین تیم‌های ایران با هم بازی دارند بهترین بازیکنان در زمین بودند. بازی را خوب شروع کردیم اما در ادامه روند بازی عوض شد. در روزی که خوب نبودیم مساوی گرفتیم که نتیجه بدی نبود در روز خوب‌مان به مصاف پرسپولیس نرفتیم. امیدوارم در ادامه رقابت‌ها با انگیزه و عملکرد بهتری ظاهر شویم.

وی در مورد اینکه سپاهان بعد از دریافت گل تازه راه افتاد، عنوان کرد: بله، اما در دقایق ابتدایی نیمه اول هم خوب بودیم. در نیمه دوم هم بعد از تعویض‌ها سوار بازی شدیم. پرسپولیس هم عقب نشسته بود که از تک گل خودش محافظت کند ولی خدا را شکر توانستیم در دقایق پایانی گل تساوی را به ثمر برسانیم.

دروازه‌بان سپاهان در مورد درگیری‌های پس از بازی مقابل پرسپولیس گفت: من دیر رسیدم و متوجه نشدم منشأ آن از کجا بود اما صحنه‌های قشنگی نبود.

نیازمند در خصوص اینکه قبل از بازی برخورد گرمی بین اعضای دو تیم بود اما پس از بازی این اتفاقات افتاد، عنوان کرد:‌بله، همه رفیق‌های‌مان هستند در تیم ملی همدیگر را می‌بینیم و خیلی‌ها هم بچه‌ محل ما هستند اما حساسیت بازی بالا بود و این اتفاقات می‌افتد. صحنه مشکوک آخر بازی هم (دفع توپ احسان پهلوان) در جنجال بعد از بازی در راهرو دخیل بود.

گل زدن در اینطور بازی‌ها بیشتر می‌چسبد/ به خاطر وقت‌های تلف شده به داور اعتراض کردیم

محمد محبی پس از تساوی سپاهان و پرسپولیس در مورد این مسابقه اظهار داشت: خدا را شکر به سلامت بیرون آمدیم. نتیجه بازی عادلانه بود اما دوست داشتیم سه امتیاز بازی را بگیریم و فاصله‌مان را با رقیبان زیاد کنیم. از ابتدای بازی دو تیم خوب بازی می‌کردند اما کم کم تشنج وارد شد و تا آخر بازی هم ادامه داشت. 2-3 سوت مشکوک هم بود و نمی‌دانم چرا داور اینطور سوت زد. می‌توانست برای ما حداقل یک پنالتی بگیرد.

وی در مورد اینکه آیا تشنج‌های این مسابقه را از داور می‌داند، گفت: نه، این بازی مهم است. می‌گویند الکلاسیکوی ایران است. دو تیم در کورس قهرمانی هستند و بازی حساس بود. مطمئناً چنین جوی پیش می‌آمد هر دو تیم هم برای چنین جوی آماده بودند.

هافبک تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه یک گل خیلی حساس در یک بازی مهم را به ثمر رساند، عنوان کرد: هر گلی که می‌زنم برایم اهمیت زیادی دارد اما بله، گل زدن در این نوع بازی‌ها بیشتر به آدم می‌چسبد. ولی چیزی که برای‌مان مهم است پیروزی تیم است.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد پرسپولیس مورد علاقه سپاهان است، گفت: نمی‌دانم، ان‌شاءالله خدا کمک کند هر وقت با آنها بازی داریم چنین اتفاقاتی بیفتد.

هافبک سپاهان در مورد درگیری‌های پایان بازی اظهار داشت: بازی تمام شده بود. ما به دقایق تلف شده اعتراض داریم، نمی‌دانم چه شد که بازیکنان پرسپولیس آمدند و به چند بازیکن ما حرف زدند. آنها هم تهییج شدند و حرف‌هایی ردوبدل شد.

وی در مورد صحنه مشکوک آخر بازی که به نظر می‌رسد توپ به دست بازیکن پرسپولیس برخورد کرده است، گفت: نمی‌دانم، آن صحنه را به کارشناسان داوری می‌سپاریم اما چهار دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد که ما آن را هم کم می‌دانستیم در آن چهار دقیقه هم چند بازیکن افتادند و 2-3 دقیقه هم آنطور تلف شد بعد سر چهار دقیقه سوت را زد که ما اعتراض کردیم.

محبی در مورد اینکه کادر فنی تیم ملی در ورزشگاه برای تماشای این بازی حاضر بود و آیا امیدوار است دوباره به تیم ملی دعوت شود، عنوان کرد:‌ من چه بگویم؟ نظر اسکوچیچ مهم است و هر طور او بپسندد من تمام تلاشم را کرده‌ام و بقیه کارها را به بالاسری می‌سپارم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد