صفحه اصلی » ورزشی » داوران و عوامل بازی از ساکت بودن محرم سوء استفاده می کنند

یک مربی فوتبال:

داوران و عوامل بازی از ساکت بودن محرم سوء استفاده می کنند

مربی فوتبال در مورد بازی سپاهان و پرسپولیس در هفته بیست و دوم لیگ برتر توضیحاتی داد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۴ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۰

حسن شفیعی  در مورد دیدار سپاهان و پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به اینکه این بازی، بازی برگشت سپاهان با پرسپوليس بود، اظهار کرد: تیم پرسپولیس از مسابقات آسیایی برگشته بود، شرایط جسمانی خوبی داشت و باتوجه به اینکه با تیم های آسیایی بازی کرده بود انتظار می رفت بازی خیلی خوبی را داشته باشد.

*بازی را به جهت آماده بودن تیم پرسپولیس به تعویق انداختند

مربی فوتبال عنوان کرد: استراحت های خوبی به تیم پرسپولیس داده شده بود و حتی بازی را به جهت آماده بودن تیم پرسپولیس به تعویق انداختند و بازیکنانی که آسیب دیده بودند نيز توانستند در بازی شرکت کنند.

شفیعی بیان کرد: هر دو تیم بالای جدول بودند و این بازی برای این تیم ها حساس بود؛ سپاهان یک برنامه استراتژی برای روزی که بازی مشخص شده بود داشت و این تعویق در بازی برای سپاهان و محرم خوشایند نبود و مشکلاتی برای تیم ایجاد کرد.

وی با اشاره به بازی های نویدکیا به عنوان بازیکن در تیم سپاهان در مقابل پرسپولیس افزود: سپاهان مانند ترکیب های قبل چیدمان را انجام داد با توجه به اینکه سیستم بازی که دارد هجومی است محرم دنبال این بود که چیدمان تیمش را به نوعی ببندد که تیم ضرر نکند.

حسن شفیعی خاطر نشان کرد: سپاهان در کرنل زدن، هدف گیری و یارگیری ضعیف بود بازیکنان هنگام کرنل زدن در جایگاه درستی قرار نمی گرفتند و از همان نقطه متضرر شدند انتظار می‌رود این ضعف ها را برطرف کنند.

مربی فوتبال با اشاره به اینکه بازی محکم و خوبی بود و هر دو تیم خیلی خوب با یکدیگر بازی می کردند، توضیح داد: به اعتقاد من سپاهان تیمی است که اگر حریف مقابلش عقب نشینی کند از این موقعیت استفاده می کند و دیدیم که این کار را کرد.

*پرسپولیس کناره ها و وسط زمین را بسته بود

شفیعی ادامه داد: پرسپولیس هفته دیگر با استقلال بازی داشته و آن بازی حساسیت خاصی برایش دارد مطبوعات و هوادارانشان حساسیت خاصی روی این تیم ها دارند و به این جهت بیشتر تحت فشار بود.

وی با اشاره به چیدمان بازیکنان در این بازی اذعان کرد: مربی پرسپولیس نفرات قوی و خوبی را وسط زمین گذاشته بود تا بازی را خوب اداره کنند و چیدمان خیلی خوبی داشت پرسپولیس در این بازی سعی می کرد در هافبک پرس انجام دهد و از این روش می خواست بازی را در اختیار بگیرد.

شفیعی با اشاره به اینکه پرسپولیس کناره ها و وسط زمین را بسته بود، افزود: ده دقیقه اول بازی سپاهان بسیار کوبنده بود و خیلی خوب حمله می کرد به گونه ای که تماشاچی تحت تاثیر قرار می گرفت ولی بعد از این مدت تصمیم گرفت آرام تر بازی کرد.

وی با اشاره به اینکه داور حدود سه پنالتی از دستش در رفت، عنوان کرد: پرسپولیس به گونه ای بازی می کرد که سپاهان نتواند جلو بیاید چون سپاهان دوست دارد از خط دفاعش بازی سازی کند و پرسپولیس این موقعیت را از سپاهانی ها می گرفت.

مربی فوتبال اظهار کرد: جدال سختی بین این دو تیم بود و مرتب به یکدیگر حمله می کردند نیازمند چند توپ خیلی خوب را گرفت سپاهان از موقعیت های گلی که داشت به خوبی استفاده نکرد.

شفیعی افزود: در نیمه دوم با تغییراتی که محرم انجام داد تیم جان گرفت و ریسک بود چراکه احتمال داشت در ضد حمله گل بخورد تیم پرسپولیس در دقایق ٧٠ در یک سوم زمین خودش ایستاد تا خود را حفظ کند و سپاهان از این عقب نشینی استفاده کرد.

وی توضیح داد: با فشارهایی که سپاهان به تیم پرسپولیس می آورد و تعویض هایی که محرم انجام داد توانستد گل مساوی را بزنند و جایگاهشان را در صدر جدول حفظ کنند.

*داوران و عوامل بازی از ساکت بودن محرم سوء استفاده می کنند

شفیعی اذعان کرد: خوب است که مربی در بالای زمین ساکت باشد ولی داوران و عوامل از ساکت بودن محرم سواستفاده می کنند دیدیم که داور چند بار زمین را ترک کرد و به سمت نیمکت پرسپولیس رفت.

مربی فوتبال ادامه داد: سپاهان برای قهرمان شدن باید بتواند ایراداتی که در تاکتیک های ایستگاهی دارد برطرف کند عصبانیت بازیکنان باید کنترل شود بازیکنان باید بیشتر تلاش کنند و عیب و ایرادات تیم نیز برطرف شود.

شفیعی در پایان با اشاره به اینکه لیگ و مسابقات به شرایط حساسی رسیده است، گفت: تیم هایی مانند سپاهان که در بالا و صدر جدول هستند باید مواظب باشند به تیم هایی که در پایین جدول هستند نبازند این برایشان بد تمام می شود و به نفع تیم پایین جدول می شود و کار برای آن ها سخت خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد