صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » آغاز مسابقات فصلی خانه کاریکاتور اصفهان

آغاز مسابقات فصلی خانه کاریکاتور اصفهان

مدیرخانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان، از انتشار فراخوان «فصل کارتون» خبرداد و گفت: این طرح یکی از طرح های جدید خانه کاریکاتور است که در آن از کاریکاتوریست ها برای حضور در مسابقات کاریکاتور به صورت فصلی دعوت می کنیم تا در مسائل روز با نگاه نقادانه به تولید اثر بپردازند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۳۳ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛ «فصل کارتون» عنوان یکی از طرح های خانه کاریکاتور اصفهان است که ویژه اعضای این خانه و کاریکاتوریست های کشور با نگاه ملی طراحی شده است.
پیام پورفلاح مدیرخانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان، از انتشار فراخوان «فصل کارتون» خبرداد و گفت: این طرح یکی از طرح های جدید خانه کاریکاتور است که در آن از کاریکاتوریست ها برای حضور در مسابقات کاریکاتور به صورت فصلی دعوت می کنیم تا در مسائل روز با نگاه نقادانه به تولید اثر بپردازند. نخستین دوره ی این مسابقه برای فصل بهار اکنون فراخوان خود را منتشر کرده است.

وی افزود: این مسابقه فصلی یکبار برگزار می شود و موضوعات آن متناسب با شرایط روز کشور است و داوران آن نیز از بهترین هنرمندان کاریکاتور هستند.

مدیر خانه کاریکاتور حوزه هنری اصفهان با اشاره به جوایز این جشنواره که در حد جشنواره های ملی است خاطرنشان کرد: از آثار منتخب این مسابقه نمایشگاهی در فضای مجازی برگزار می شود، و از سه اثر برتر هر فصل از این مسابقه نیز موشن کارتون ساخته خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد