صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » ۵ زندانی برخواری در برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت شبکه اصفهان آزاد شدند

۵ زندانی برخواری در برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت شبکه اصفهان آزاد شدند

برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت توانست با کمک‌های مردم و خیرین شهرستان، ۵ زندانی جرائم غیر عمد برخواری را آزاد کند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ با تشکیل پویش «نذر رهایی» و «هر برخواری ۱۰ هزار تومان»، خیرین و مردم شهرستان برخوار در اهدای کمک های خود در این امر خداپسندانه حماسه آفرین شدند. در پی این حماسه آفرینی، امروز (دوشنبه ۲۰ اردیبهشت) برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت شبکه اصفهان ویژه شهرستان برخوار بود. در این برنامه بدهی ۵ زندانی جرائم غیر عمد که جمعا به مبلغ ۶۴۱ میلیون تومان بود پرداخت و با حضور امام جمعه دولت آباد و رئیس دادگستری شهرستان این ۵ زندانی به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

اولین زندانی با ۳۵۰ میلیون تومان بدهی، دومین زندانی با ۱۱۰ میلیون تومان بدهی، سومین زندانی با ۱۰۴ میلیون تومان بدهی، چهارمین زندانی با ۴۷ میلیون تومان بدهی و پنجمین زندانی با ۳۰ میلیون بدهی آزاد شد.

برنامه یک شهر ضیافت در حال آزاد کردن ششمین زندانی با ۱۵۰ میلیون تومان بدهی بود که با اتمام وقت مواجه شد و ۹۴ میلیون تومان از بدهی زندانی ششم باقی‌ماند.

گفتنی است که این زندانیان برخواری هستند و در آئین گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد که شب گذشته (یکشنبه ۱۹ اردیبهشت) در تکیه دوازده امام دولت آباد برگزار شد، مبلغی بالغ بر ۷۵۰ میلیون تومان توسط خیرین و مردم جهت آزادی این زندانیان جمع‌آوری شد که امروز ۵ نفر از آنان آزاد شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد