صفحه اصلی » سیاسی » مشارکت بالا و حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری عامل مقبولیت و مشروعیت نظام در عرصه داخلی و بین المللی

عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان:

مشارکت بالا و حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری عامل مقبولیت و مشروعیت نظام در عرصه داخلی و بین المللی

عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان، مشارکت بالا و حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری را باعث مقبولیت و مشروعیت نظام در عرصه داخلی و بین المللی دانست.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۶ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین مسعود نیا در جمع کارکنان پایور دوره رزم مقدماتی منطقه پدافند هوائی مرکزی شهید نصر اصفهانی با اشاره به تاریخچه انتخابات در ایران، گفت:مشارکت بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری نقش بسیار مهمی در سرنوشت اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سایر شئون آنان دارد و موجب افزایش قدرت منطقه ای وبین المللی کشور می شود.

عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان افزود: مقبولیت و مشروعیت نظام که حاصل مشارکت مردم در سرنوشت خویش از طریق شرکت در انتخابات است،موجب خواهد شد که دولتمردان و دستگاه دیپلماسی بتواند قدرتمندانه و از موضع برتر، منافع کشور را در مجامع بین المللی دنبال کند.

وی ادامه داد:دشمن تمام تلاش خود را به کار بسته است که از طرق مختلف، از مشارکت عمومی در انتخابات جلوگیری کند و مردم را نسبت به آینده کشور دلسرد نماید.

عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان، با اشاره به اوضاع نابسامان اقتصادی مردم گفت: دشمنان قسم خورده و در راس آنان آمریکا در صدد آن است که با استفاده از فرصت پیش آمده از مشکلات اقتصادی و تحریم های ظالمانه و بیماری منحوس کرونا، آستانه تحمل مردم را کاهش دهد،تا در 28 خرداد ماه سال جاری درصد پایینی از مردم پای صندوق رای حاضر شوند.

وی خاطر نشان کرد:جریانی در داخل کشور همسو با دشمنان بیرونی، آب به آسیاب دشمن می ریزند و تبلیغات سوئی انجام می دهند، بطوری که مشکلات را بزرگ نمائی می کنند و همه مسئولین را فاسد جلوه می دهند یا در پی تخریب آنان هستند.

وی در پایان ضمن اعلام هوشیاری و داشتن بصیرت در پیچ حساس و تاریخی کشور و توجه ویژه به خواست و منویات مقام معظم رهبری بعنوان سکاندار انقلاب؛ رسالت نیروهای مسلح را بعنوان پیام آورانی امین از جانب نظام،جهت ایجاد امید و انگیزه و تشویق و ترغیب همگان به مشارکت حداکثری، بسیار مهم و حائز اهمیت دانست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد