صفحه اصلی » اجتماعی » ممنوعیت تردد در ۹ محور ورودی استان اصفهان اعمال خواهد شد

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا:

ممنوعیت تردد در ۹ محور ورودی استان اصفهان اعمال خواهد شد

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت: ممنوعیت تردد در ۹ ورودی مهم استان از امروز به مدت پنج روز با کمک نیروی انتظامی، سپاه و ارتش و سایر دستگاه‌های ذیربط در محل‌های خاص اعمال خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الله غلامی در هشتاد و ششمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان در سالن جلسات استانداری افزود: همچنین برگشت سفرها همراه با جرایم برای خودروهای غیربومی در محورهای اصلی استان خواهیم داشت.

وی ادامه داد: ۱۳۲ دوربین ثبت تخلف از امروز سه شنبه به مدت پنج روز در سطح شبکه راه‌های استان فعال و جرایم ثبت می‌شود.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان درباره سفرهای درون استانی تصریح کرد: مقرر شد سفرها به صورت شهرستانی کنترل شود و از هر شهرستان به شهرستان دیگر امکان سفر نباشد و مبادی ورودی کنترل ‌شود و خودروها برگشت داده شوند.

وی اضافه کرد: در سطح شهر هم چنانچه خودروهای غیربومی مشاهده‌شود توسط پلیس راهور علاوه بر جرایم متعلقه خودرو تا ۲۵ اردیبهشت توقیف خواهد شد.

غلامی ابراز امیدواری کرد، با سختگیری‌های صورت گرفته در خصوص تردد سفرها نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته باشد.

وی بیان کرد: امروز در هشتاد و ششمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا وضعیتی از رنگ‌بندی استان ارایه شد که خوشبختانه با توجه به نزول منحنی‌ها و عبور از پیک چهارم تنها ۲ شهرستان دهاقان و شهرضا قرمز و مابقی در وضعیت نارنجی و زرد هستند.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان اظهار داشت: امیدواریم با رعایت دستورالعمل‌ها که تاکید ستاد و دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و کاشان است بازهم وضعیت به سمت زرد و آبی پیش برود.

وی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین مسأله پیش رو برگزاری نماز عید سعید فطر است که مقرر شد برگزاری نماز عید فطر در مصلی‌ها به لحاظ پرهیز از تجمعات صورت برگزار نشود و در فضای باز مساجد، میادین، ورزشگاه‌ها و حیاط مدارس این مراسم برگزار شود.

غلامی گفت: همچنین توصیه شد که نمازگزاران وسایل شخصی خود از جمله مهر، سجاده و زیرانداز اختصاصی خود استفاده کنند.

وی اظهار کرد: با توجه به تعطیلی این ایام و ورود افراد به پارک‌ها تاکید شد که از اتراق کردن در پارک‌ها خودداری شود و شهرداری اجازه اتراق افراد را ندهد و صرفا محلی برای عبور مرور خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد