صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » ثبت نام ۴۸۵ متقاضی اصفهانی برای چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن

ثبت نام ۴۸۵ متقاضی اصفهانی برای چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: از ۱۳ اردیبهشت ماه تاکنون ۴۸۵ متقاضی از اصفهان برای چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ثبت نام کرده‌اند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید بخشی با اشاره به ثبت نام چهل وچهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در استان اصفهان اظهارکرد: ثبت نام از متقاضیان همزمان با سراسر کشور از ۱۳ اردیبهشت ماه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۴۸۵ نفر برای حضور در این دوره از مسابقات ثبت‌نام کردهاند، تصریح کرد: در این راستا تاکنون شهرستان اصفهان با ۱۶۵ نفر بیشترین متقاضی حضور در این مسابقات را داشته است.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به اینکه شهرستان‌های کاشان با ۶۶ متقاضی، خمینی شهر با ۴۰ متقاضی، شاهین شهر با ۲۷ متقاضی و نجف آباد با ۲۳ متقاضی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند، گفت: سمیرم، خور و بیایانک و بادرود نیز تاکنون کمترین متقاضی را داشته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس ابلاغ صورت گرفته تبلیغات برگزاری این مسابقات در در فضای مجازی، موسسات قرآنی ومراکز قرآنی و بقاع متبرکه انجام شده است، ادامه داد: متقاضیان می‌توانند تا ۱۳ خرداد ماه نسبت به ثبت اطلاعات خود برای حضور در این مسابقات اقدام کنند.

بخشی با بیان اینکه ۳۰۲ نفر از شرکت کنندگان در این مسابقات تاکنون خانم و ۱۸۳ نفر آقا بوده‌اند، اضافه کرد: پیش بینی ما ثیت نام حداقل ۶۵۰ نفر برای حضور در این دوره از مسابقات قرآن است.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد