صفحه اصلی » اجتماعی » توزیع 30 هزار بسته معیشتی در طرح احسان علوی در اصفهان

مسئول اجتماعی سپاه صاحب الزمان(عج) خبرداد؛

توزیع 30 هزار بسته معیشتی در طرح احسان علوی در اصفهان

در راستای کمک مومنانه در استان اصفهان تعداد ۳۰ هزار بسته معیشتی در طرح احسان علوی از ۲۱ ماه رمضان توسط معاونت اجتماعی سپاه صاحب الزمان (عج) تهیه و در حال توزیع است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۴ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۳

به گزارش صاحب نیوز سرهنگ ناصر چاووشی مسئول اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) در گفتگو با خبرنگار بسیج در خصوص طرح احسان علوی گفت: در راستای کمک مومنانه یکی از اولین اقدامات تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و سبد‌های غذایی بین خانواده‌های نیازمند از ابتدای سال گذشته توسط معاونت اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) بوده است.

وی افزود: در همین راستا سامانه مهر کریمانه راه اندازی و خانواده‌های نیازمند شناسایی شده که سال گذشته مجموع ۱ میلیون بسته در سطح استان اصفهان توزیع شد و امسال نیز این حرکت در حال انجام است و در کنار بقیه اتفاقات در رزمایش کمک مومنانه خیرین و معاونت اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) اقدام آزادی زندانیان غیرعمد، توزیع جهیزیه بین نوعروسان و توزیع کارت هدیه به نیارمندان و حمایت از اشتغال خانوداه‌های نیازمند اقدام نموده است.

مسئول اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، در سال جاری نیز همچنان توزیع بسته‌های معیشتی و مومنانه در ماه مبارک رمضان در حال انجام و این خانواده‌ها نیازمند حمایت بوده که این حرکت به لطف خیرین انجام پذیرفت.

سرهنگ چاووشی افزود: در طرح احسان علوی که با مشارکت فعالین اقتصادی و اتاق بازرگانی اصفهان صورت گرفت و در مرحله اول ۳۰ هزار سبد غذایی بین خانواده‌های نیازمند از شب ۲۱ ماه مبارک رمضان همزمان با شب شهادت مولا متقیان حضرت علی (ع) در حال توزیع است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد، همه خانواده‌هایی که سبد‌های معیشتی اهدا میشود در سامانه مهر کریمانه ثبت و مشخص است اقلام این بسته‌ها شامل ۱۰ کیلو برنج، یک قطعه مرغ (۲ کیلویی)، یک بسته گوشت منجمد (۳ کیلویی)، ۲ بطری روغن نباتی هم اهدا میشود، هزینه ۳۰ هزار بسته معیشتی بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان بوده است.

مسئول معاونت اجتماعی سپاه اصفهان در پایان گفت: حمایت و مشارکت فعالین اتاق بازرگانی بسیار چشمگیر و مثمر ثمر بوده و اقدام فوق العاده اجتماعی و تاثیر گذار در سطح جامعه و شهر اصفهان در خصوص این طرح توسط اتاق بازرگانی اصفهان صورت گرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد