صفحه اصلی » سیاسی » تمهیدات ستاد انتخابات استان اصفهان برای ورود و جانمایی تعرفه‌ها در استان

تمهیدات ستاد انتخابات استان اصفهان برای ورود و جانمایی تعرفه‌ها در استان

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: تاکنون تمهیداتی برای پشتیبانی و آمادگی برای ورود و جانمایی تعرفه‌ها، تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و نوشت افزاری، تعمیر خودرو و اقدامات تدارکاتی و پشتیبانی و تامین نیرو برای شعب صندوق‌های رای و آمادگی برای برگزاری انتخابات پرشکوه اندیشیده شده است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۲ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ علی اصغر رفیعی نژاد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مشارکت گسترده در انتخابات پیش رو نه تنها یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای تحقق منافع ملی محسوب می‌شود و بلکه در حل مشکلات مردم تاثیرگذار است.

وی اظهار داشت: انتخاباتی با مشارکت بالا آثار و تبعات مثبتی در عرصه داخلی و خارجی به بار خواهد آورد و باعث توانمندی دولت آینده در عبور از بحران‌های احتمالی و مدیریت مسائل داخلی و تقویت جایگاه‌ ایران در جهان خواهد بود.

وی اضافه کرد: تاکنون تمهیداتی برای پشتیبانی و آمادگی برای ورود و جانمایی تعرفه‌ها، تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و نوشت افزاری، تعمیر خودرو و اقدامات تدارکاتی و پشتیبانی و تامین نیرو برای شعب صندوق‌های رای و آمادگی برای برگزاری انتخابات پرشکوه اندیشیده شده است.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان با اشاره به برگزاری جلسه انتخاباتی روز گذشته یادآور شد: به استناد تبصره پنج ماده ۶۳ قانون داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا که رد صلاحیت شدند از روز شنبه به مدت چهار روز می‌توانند اعتراض خود را به هیات مرکزی استان تسلیم کنند.

رفیعی نژاد ادامه داد: بیست و دوم اردیبهشت ماه سال جاری هیات نظارت اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان و رد صلاحیت شدگان را به ستاد انتخابات استان اعلام کرد.

به گفته وی ستاد انتخابات استان نیز ۲۳ اردیبهشت اسامی را به فرمانداری‌های سراسر استان اعلام و فرمانداری‌ها روز جمعه ۲۴ اردیبهشت رد صلاحیت افراد را به آن‌ها اعلام کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد