صفحه اصلی » اقتصادی » اصفهان بیشترین پروانه بهره برداری صنعتی را به خود اختصاص داد/ ۳۳۲ فقره پروانه اکتشاف جدید صادر شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان:

اصفهان بیشترین پروانه بهره برداری صنعتی را به خود اختصاص داد/ ۳۳۲ فقره پروانه اکتشاف جدید صادر شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: اصفهان از حیث تعداد پروانه بهره برداری صنعتی صادر شده رتبه اول، از لحاظ اشتغال صنعتی رتبه دوم و از نظر سرمایه گذاری در این بخش، رتبه ششم کشور را به خود اختصاص داده است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ ایرج موفق گفت: در طول فعالیت دولت سه هزار و ۸۳۶ پروانه بهره برداری در بخش صنعت استان اصفهان با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۹۲ هزار میلیارد ریال صادر شد.

وی ادامه داد: اصفهان از حیث تعداد پروانه بهره برداری صنعتی صادر شده رتبه اول، از لحاظ اشتغال صنعتی رتبه دوم و از نظر سرمایه گذاری در این بخش، رتبه ششم کشور را به خود اختصاص داده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان افزود: هفت هزار و ۹۳۰ فقره جواز تاسیس با پیش بینی اشتغالزایی ۱۸۷ هزار و ۷۲۹ نفر و ۶۷۲ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صادر شد.

وی اضافه کرد: همچنین در این مدت ۸۶۲ مجوز طرح توسعه صنعتی با پیش بینی اشتغال ۲۶ هزار و ۵۰۴ نفر و سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار میلیارد ریالی در این استان صادر شده است.

موفق خاطرنشان کرد: در این مدت، ۳۳۲ فقره پروانه اکتشاف و تعداد ۲۳۱ فقره گواهی کشف در بخش معدن صادر شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن، تجارت اصفهان با بیان اینکه ۶ هزار و ۹۲۱ میلیارد ریال در بخش معدن اصفهان از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون سرمایه گذاری شد، اظهارداشت: ۶۴۶ فقره پروانه بهره برداری معدن در این مدت صادر که زمینه اشتغال حدود پنج هزار و ۷۲۶ نفر در این استان فراهم شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد