صفحه اصلی » ورزشی » کورس قهرمانی در اوج/ طلایی پوشان محکوم به برد

کورس قهرمانی در اوج/ طلایی پوشان محکوم به برد

زردپوشان اصفهانی از 22 دیدار قبلی خود 13 برد و 6 تساوی و 3 شکست به دست آورده و با 45 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در رده دوم جدول قرار دارند؛ در مقابل مس رفسنجان 28 امتیازی است و در میانه های جدول قرار دارد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۷ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ برتر سپاهان به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت؛ سپاهان 45 امتیازی است و در کنار پرسپولیس  با تفاضل گل در رده دوم قرار گرفته است؛ با توجه به شرایط جدول طلایی پوشان به سه امتیاز این بازی نیاز دارند چرا که ازدست دادن امتیاز آن ها در از صدر جدول و کورس قهرمانی دورخواهد کرد.

زردپوشان اصفهانی از 22 دیدار قبلی خود 13 برد و 6 تساوی و 3 شکست به دست آورده و با 45 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در رده دوم جدول قرار دارند؛ در مقابل مس رفسنجان 28 امتیازی است و در میانه های جدول قرار دارد.

این تیم در نیم‌ فصل دوم تنها یک برد به دست آورده و شرایط خوبی ندارند؛ حاصل کار مس در 22 هفته قبلی 7 برد، 7 تساوی و 8 شکست بوده و این تیم با 28 امتیاز در رده هشتم جدول قرار گرفته است.

امروز همچنین تقابل خودروسازها مقابل یکریگر و بازی ماشین سازی تبریز و نفت مسجد سلیمان نیز برگزار خواهد شد که کانون توجه آن بیشتر در انتهای جدول خواهد بود.

سجاد شهباززاده با 16 گل زده و فراز امامعلی با 5 گل زده، برترین گلزنان این دیدار در هر دو تیم هستند؛ طلایی پوشان در شرایط هجومی شرایط ایده آلی دارند اما به نظر می رسد در این بازی تقابل های میانه جدول در نتیجه بازی بسیار تاثیر گذار است؛ هر 2 تیم با ترکیب کامل خود در این دیدار حاضر بوده و بازیکن محرومی ندارند.

ترکیب احتمالی سپاهان اصفهان:

پیام نیازمند، محمد نژادمهدی، عزت‌الله پورقاز، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، محمد کریمی، سروش رفیعی، احسان حاج‌صفی، سیدمحمدرضا حسینی، محمد محبی و سجاد شهباززاده.

سرمربی: محرم نویدکیا

ترکیب احتمالی مس رفسنجان:

داوود نوشی‌صوفیانی، مسیح زاهدی، هومن ربیع‌زاده، حسن جعفری، فراز امامعلی، سجاد آشوری، مهدی کیانی، قائم اسلامی‌خواه، محسن آذرباد، محمدرضا سلیمانی و عقیل کعبی.

سرمربی: محمد ربیعی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد