صفحه اصلی » اجتماعی » حضور خیران در طرح ایران همدل-اطعام مهدوی، چراغ راه حمایت از مددجویان شد

در شرایط مبارزه با ویروس کرونا:

حضور خیران در طرح ایران همدل-اطعام مهدوی، چراغ راه حمایت از مددجویان شد

مساعدت نیکوکاران در اجرای طرح ایران همدل- اطعام مهدوی، در ماه مبارک رمضان، چراغ راه حمایت از مددجویان گردید.

تاریخ انتشار: ۰۹:۰۵ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۶

به گزارش صاحب نیوز کریم زارع با تقدیر از نیکوکاران در حمایت از مددجویان، اظهارکرد: در ابتدای شیوع ویروس کرونا پیش بینی استقبال گسترده از مساعدت نیکوکاران نمی شد ولی مردم فهیم و نیکوکار استان اصفهان با مساعدت در طرح ایران همدل- اطعام مهدوی، بار دیگر حمایت خود از نیازمندان را اثبات نمودند و سبب شد این طرح چراغ راه حمایت از مددجویان گردد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان ادامه داد: این استقبال سبب شد طرح مذکور امسال هم با توان بیشتری نسبت به سال قبل، شروع و از نعمت خیران بهره ببریم و به لطف خداوند و همت خیران، بالغ بر 742000 غذای گرم و افطاری و 122000 بسته معیشتی به نیازمندان به ارزش ریالی بالغ بر 54 میلیارد تومان اهدا شود.

وی با بیان اینکه خیران عزیز به تاسی از ابوالایتام امیرالمومنین علی(ع) در حمایت از فرزندان یتیم و نیازمند هم فعالیت مضاعفی داشته اند، افزود: گاهی اوقات شاید تصور بر این باشد که اندک کمک من، چه گره ای از نیازمند باز می کند اما با برنامه ریزی و هدفمندی و سوق همین کمک های اندک، در مسیر صحیح میتوان سرنوشت آینده خیلی از فرزندان نیازمند را در مسیر تعالی تغییر داد.

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان گفت: امداد با اجرای طرح اکرام، حمایت خیران را هدایت می کند که همه فرزندان یتیم و نیازمند دارای حامی شوند. در ماه مبارک رمضان امسال نیز تعداد 7929 نیکوکار با ثبت نام در این طرح، سرپرستی 21 هزار و 125 فرزند را بر عهده گرفتند.

زارع با تصریح اینکه 26 هزار فرزند یتیم و نیازمند تحت حمایت امداد هستند، ادامه داد: نزدیک به 500 نفر در انتظار حامی هستند و تعداد چهار هزار و 500 نفر از سرانه پائینی برخوردارند که نیاز است به تعداد حامی این فرزندان افزوده شود تا از نظر سرانه دریافتی، به مبلغ قابل قبولی برسند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد