صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » برگزاری دوره های مجازی سیاسی ویژه انتخابات 1400 در حوزه علمیه اصفهان

مسئول فرهنگی معاونت تهذیب حوزه علمیه اصفهان خبر داد؛

برگزاری دوره های مجازی سیاسی ویژه انتخابات 1400 در حوزه علمیه اصفهان

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان از برگزاری دوره های مجازی سیاسی ویژه انتخابات ریاست جمهوری 1400 برای انتخاب اصلح خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۱ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام مجتبی امیریان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز پیرامون برنامه های سیاسی ویژه انتخابات 1400، مرکز مدیریت حوزه علمیه استان اصفهان، گفت: بنا بر شرایط خاص کرونایی، دوره های سیاسی به صورت مجازی و با شعار و هشتگ #انتخاب-اصلح برگزار می شود و اساس دوره بر بیانات رهبر معظم انقلاب استوار شده است.

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان درباره کیفیت و کمیت این دوره ها، بیان کرد: از دوره ها و نشست هایی که تا کنون برنامه ریزی شده است، می توان به دوره کارآمدی نظام سیاسی اسلام اشاره کرد که با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدی ابوطالبی از اساتید مؤسسه امام خمینی(ره) قم، برای عموم برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: همچنین دو نشست سیاسی با حضور دکتر محمد صادق کوشکی از اعضاء هیأت علمی دانشگاه تهران و حجت الاسلام والمسلمین بهنام طالبی طادی از اساتید دانشگاه باقرالعلوم(ع) قم برگزار می شود.

حجت الاسلام امیریان در توضیح مزایای شرکت در این دوره، اظهار کرد: قبل از هر چیز بیان این مطلب ضروری است که صرف شرکت و استفاده از محتوای دوره برای طلاب و عموم مردم لازم است و نقش روشنگری دارد و نکته دوم اینکه در کنار مطلب اول، کسانی که در دوره ها شرکت کنند و بتوانند به حداقل دو سوم سؤالات به درستی پاسخ دهند، مدرک پایان دوره اعطا می شود.

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان ابراز کرد: محتواها به صورت فایل های تصویری و صوتی پنج دقیقه ای ارائه و آزمون های دوره به صورت مجازی انجام می شود. همچنین شرکت افراد غیرطلبه در دوره با لحاظ شرایط مندرج در لینک ثبت نام بلامانع است.

مسئول سیاسی حوزه علمیه اصفهان در مورد سایر اساتید این دوره ها و نشست ها، افزود: در این دوره ها سعی بر این است از افراد متخصص و صاحب نظر بهره گرفته شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد