صفحه اصلی » اجتماعی » وعده مخابرات اصفهان برای رفع مشکلات اینترنت در زمان امتحانات

وعده مخابرات اصفهان برای رفع مشکلات اینترنت در زمان امتحانات

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفها در جلسه کنترل پروژه هوشمندسازی مدارس بر برقراری اینترنت پایدار مدارس استان در دوران امتحانات تاکید کرد و گفت: به منظور رفع مشکلات پروژه هوشمند سازی مدارس استان، اقدامات پیشگیرانه توسط مخابرات منطقه اصفهان با همکاری آموزش و پرورش استان باید انجام شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۲ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ جعفر مطلب زاده گفت:  باید مدارسی که در طرح هوشمند سازی از کیفیت مطلوب اینترنت برخوردار نیستند شناسایی شوند و مخابرات منطقه اصفهان برای برطرف کردن مشکل در اسرع وقت اقدامات اصلاحی را انجام  دهد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان افزود: شناسایی مشکلات اینترنت مدارس اکنون از طریق دسترسی هایی که به مسئولین انفورماتیک آموزش و پرورش داده شده است به راحتی قابل رصد است و با بررسی پهنای باند ورودی مدارس مشکلات قابل شناسایی و گزارش گیری خواهد بود.

وی تصریح کرد: در جلسه کنترل پروژه، آموزش نحوه استفاده از پرتال مخابرات به مسئولین انفورماتیک آموزش و پرورش استان ارائه شده و دسترسی های آن ها پس از طی مراحل قانونی فعال شده است.

مطلب زاده افزود: فهرستی از مدارس که سرویس ADSL یا مودم سیار ندارند تهیه و پیگیری های لازم جهت تامین اینترنت رایگان آنها در دست انجام است.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان گفت: تاکنون 200 مدرسه در روستاهای استان به اینترنت سیار و حدود سه هزار و 200  مدرسه در شهر و روستاهای استان به سرویس اینترنت ثابت متصل و از اینترنت رایگان بهره مند شده اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد