صفحه اصلی » اقتصادی » فرش قرمز نخستین نمایشگاه ۱۴۰۰ اصفهان زیر پای صنعت طلا

فرش قرمز نخستین نمایشگاه ۱۴۰۰ اصفهان زیر پای صنعت طلا

نشست خبری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی طلا، فلزات گرانبها، گوهرسنگ، ماشین ‌ آلات و صنایع وابسته اصفهان در حالی برگزار شد که این نمایشگاه از ۵ تا ۸ خرداد امسال به عنوان نخستین نمایشگاه سال ۱۴۰۰ برپا خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۳ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ علی یارمحمدیان، مدیرعامل نمایشگاه اصفهان در این نشست خبری با بیان اینکه امیدواریم فعالیت های اقتصادی به حالت اولیه خود بازگردد، اظهار کرد: متاسفانه کرونا بلای جان اقتصاد کشور، استان و دنیا شده و بسیاری را با صدمات مواجه کرده است و امیدوارم با از بین رفتن این ویروس به زندگی عادی برگردیم.

وی با بیان اینکه با برپایی نمایشگاه ها امید به دل فعالان اقتصادی برمی گردد، گفت: شرکت نمایشگاه اصفهان با همکاری مرکز بهداشت، محل قبلی نمایشگاه را به محل واکسیناسیون کرونا تبدیل کرد و امروز نمایشگاه به محل امید شهروندان برای واکسینه شدن تبدیل شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان اصفهان با بیان اینکه تشدید کرونا و گسترش این بیماری موجب تعطیلی نمایشگاه از اوایل اسفند سال گذشته شد، اظهار کرد: خوشبختانه با توجه به وضعیت نارنجی و زرد قادر به برپایی نمایشگاه ها هستیم و این مجوز را داریم تا با حفظ پروتکل ها نمایشگاه ها را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای مشارکت کنندگان، غرفه داران و بازدیدکنندکان برگزار کنیم.

وی تاکید کرد: امروز به ازای هر ۴۰ متر یک نفر تراکم جمعیتی در نمایشگاه وجود دارد که این فضا در مقایسه با دیگر مراکز اقتصادی بسیار مناسب است.

یارمحمدیان افزود: نمایشگاه اصفهان در برپایی نمایشگاه های مختلف همواره از نرم افزار ماسک استفاده می کند و در صورت شناسایی افراد مبتلا به کرونا، افراد را به سمت قرنطینه هدایت می کند. همچنین در برگزاری نمایشگاه ها استفاده افراد از ماسک اجباری است و این موضوع به صورت صد درصدی رعایت می شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان اصفهان با ابراز خوشحالی نسبت به اینکه اولین نمایشگاه اصفهان در سال ۱۴۰۰ ، پنجم تا هشتم خردادماه برگزار می شود، گفت: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی طلا، فلزات گرانبها، گوهرسنگ، ماشین آلات و صنایع وابسته در خرداد ماه برگزار می شود و بازدیدکنندکان آن تخصصی خواهند بود.

وی گفت: مشارکت کنندگان این نمایشگاه تخصصی از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، یزد ‌و فارس حضور می یابند، همچنین رویدادهایی چون میز طلا و نشست تخصصی روسای طلا کشور برای حل مشکلات این صنف برگزار می شود.

یارمحمدیان با ابراز امیدواری نسبت به اینکه چهاردهمین نمایشگاه طلای اصفهان به عنوان نخستین نمایشگاه امسال با حضور پرقدرتی در این سایت برگزار شود، افزود: بعد از طلا، نمایشگاه تخصصی دام و طیور به عنوان دومین نمایشگاه بزرگ امسال ۱۸ تا ۲۱ خرداد ماه برگزار می شود و امید است با افزایش برپایی نمایشگاه های مختلف شاهد رونق فعالیت های اقتصادی شهر و کشور باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد