صفحه اصلی » تولیدی » برگزاری رزمایش سراسری بیت المقدس به مناسبت سوم خرداد در اصفهان

معاون عملیات سپاه صاحب الزمان (عج) خبر داد:

برگزاری رزمایش سراسری بیت المقدس به مناسبت سوم خرداد در اصفهان

معاون عملیات سپاه صاحب الزمان (عج) از برگزاری رزمایش سراسری بیت المقدس به مناسبت گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر و سالروز عملیات غرور افرین بیت المقدس در سوم خرداد خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۸ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۹

سرهنگ پاسدار مصطفی صانعی در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز؛ از اجرای رزمایش الی بیت المقدس خبر داد و اظهار کرد: رزمایش الی بیت المقدس به مناسبت گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر در عملیات غرورآفرین بیت المقدس همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان برگزار می شود.

معاون عملیات سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان هدف از برگزاری رزمایش الی بیت المقدس را حفظ و انسجام نیروهای رزمی و گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر عنوان کرد و افزود: این رزمایش با حضور دسته های رزمی بیت المقدس و کوثر با رعایت پروتکل های بهداشتی در کلیه پایگاه های مقاومت برادر و خواهر سراسر استان برگزار می شود.

وی با اشاره به ارتباط تصویری فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بسیجیان خاطرنشان کرد: برگزاری شامگاه یادیاران، اجرای گشت رضویون، برپایی نماز جماعت مغرب و عشا، خاطره گویی و بیان دستاوردهای آزادسازی خرمشهر، رزمایش ها و مباحث بصیرتی و محیط شناسی از جمله برنامه های جانبی این رزمایش است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد