صفحه اصلی » اقتصادی » 807 حلقه چاه غیر مجاز در طول 4 سال در اصفهان پرو مسدود شد/ توقیف ۱۱۰۲ دستگاه و ادوات حفاری غیرمجاز

مدیر منابع آب شهرستان اصفهان:

807 حلقه چاه غیر مجاز در طول 4 سال در اصفهان پرو مسدود شد/ توقیف ۱۱۰۲ دستگاه و ادوات حفاری غیرمجاز

مدیر منابع آب شهرستان اصفهان با اشاره به توقیف هزار و یکصد و دو دستگاه و ادوات حفاری غیرمجاز در ۵ سال گذشته گفت: 807 حلقه چاه غیرمجاز در ۵ سال گذشته در این شهرستان پرومسلوب المنفعه شده است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۵ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ خلیل دادخواه، با بیان اینکه در سال گذشته، 196حلقه چاه غیرمجاز پر شده است، اظهار کرد: تا کنون 261 دستگاه کنتور هوشمند حجمی بر روی چاه های کشاورزی، صنعت و خدمات دولتی نصب شده است.

مدیر منابع آب شهرستان اصفهان اظهار کرد: در سال گذشته 224 دستگاه و ادوات حفاری غیر مجاز توقیف شده است.

وی افزود: با اقدامات انجام شده در سال ۹۹ و اصلاح و تعدیل پروانه بهره برداری 586  حلقه چاه کشاورزی  شاهد صرفه جویی حدود26 میلیون مترمکعب در سال در منابع  آب زیرزمینی بودیم.

دادخواه به اقدامات انجام شده مدیریت منابع آب در شهرستان اصفهان از سال ۹۵  تا سال۹۹  پرداخت و گفت: از سال 1395 تا پارسال، ۸۰۷ حلقه چاه غیرمجاز پر و مسلوب المنفعه شد و ۶۴۱ دستگاه کنتور هوشمند حجمی بر روی چاه های شهرستان اصفهان نصب شده است.

وی اضافه کرد: در این بازه زمانی ۱۱۰۲دستگاه و ادوات حفاری غیرمجاز توقیف شده است و ۴۲۶۷ پروانه بهره برداری  چاه اصلاح و تعدیل شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد