صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » رژیم صهیونیستی، ضعیف تر از قبل و فلسطین، قوی تر از گذشته شده است

امام جمعه دولت آباد:

رژیم صهیونیستی، ضعیف تر از قبل و فلسطین، قوی تر از گذشته شده است

امام جمعه دولت آباد گفت: امروزه نه رژیم صهیونیستی، رژیم صهیونیستی قبل است چون ضعیف تر شده است و نه فلسطین، فلسطین قبل است چون قوی تر شده است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۵ - جمعه ۱۴۰۰/۰۲/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین سید حسین محمودآبادی در نماز جمعه این هفته دولت آباد (۳۱ اردیبهشت) با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در فلسطین و غزه و به شهادت رساندن تعدادی از مردم بی گناه گفت: بیش از ده روز است که از این جنایت می گذرد و رژیم صهیونیستی وحشیانه به منازل مردم و تأسیسات زیر بنایی غزه حمله می کند.

امام جمعه دولت آباد افزود: غزه واقعاً در محاصره است و از سه طرف در محاصره رژیم صهیونیستی و دریاست و فقط یک گذرگاه دارد که از طریق مصر بعضی از امکانات به درون آن داخل می شود.

وی  با بیان اینکه محور مقاومت طوری غزه را تجهیز کرده که نه تنها مردم آن تسلیم نشدند بلکه با اراده بیشتری به مبارزه ادامه می دهند، عنوان کرد: ترس و وحشت، رژیم صهیونیستی را فرا گرفته است؛ از این جنگ نه تنها دستاوردی بدست نیاوردند بلکه یک بار دیگر هیمنه توخالی آنها ریخته شد و تار عنکبوت بودن آن مشخص شد.

حجت الاسلام محمودآبادی ادامه داد: امروز نه رژیم صهیونیستی، رژیم صهیونیستی قبل است چون ضعیف تر شده است و نه فلسطین، فلسطین قبل است چون قوی تر شده است. اکنون مردم فلسطین آنقدر قوی هستند که ترس و وحشت برای صهیونیست ها ایجاد کرده اند و اسرائیل را به نابودی نزدیک تر کرده اند.

وی با اشاره به سوم خرداد (سالروز فتح خرمشهر) و یاد و خاطره تمامی عزیزانی که جان خود را فدا کردند تا خرمشهر آزاد گردد، عنوان کرد: مرحوم امام (ره) می فرماید: «خرمشهر را خدا آزاد کرد». واقعاً همین بود؛ هر چه قدر که دشمنان برای از بین بردن نظام اسلامی متحدتر می شدند، خداوند امدادهای غیبی خود را به نظام اسلامی بیشتر ظاهر می کرد.

خطیب جمعه دولت آباد با بیان اینکه در انتخابات پیش رو هم خدا کمک خواهد کرد، عنوان کرد: اگر آن زمان تمامی دشمنان پشت سر صدام بودند و حمایت از او می کردند، خدا به ما کمک کرد و در این برهۀ کنونی هم دشمنان متحد شده اند که مردم را از حضور در انتخابات دلسرد کنند، ولی خداوند کمک خواهد کرد و مردم با حضور پرشور خود به دهان آنها مشت محکمی خواهند زد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد