صفحه اصلی » سیاسی » عدم حضور در انتخابات تضعیف جبهه خودی است

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی:

عدم حضور در انتخابات تضعیف جبهه خودی است

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی گفت: عدم حضور در انتخابات تضعیف جبهه خودی و حمایت از دشمنان است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۴۱ - شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱

حجت الاسلام و المسلمین سید جانمراد موسوی در گفتگو با صاحب نیوز در پاسخ به اینکه برخی برای حضور در انتخابات و رقم خوردن مشارکت بالا، نظر و همتی ندارند تصریح کرد: یکی از فرصت هایی که برای عزت آفرینی و اقتدار ملی نقش دارد همین حضور حداکثری مردم است.

وی افزود: عدم حضور در انتخابات سودی برای رفع مشکلات نداشته و تنها تضعیف جبهه خودی و حمایت از دشمنان است.

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی با بیان اینکه باید توطئه های دشمنان را بشناسیم‏ تصریح کرد: ایجاد یاس و ناامیدی در بین ملت ایران برای عدم حضور در انتخابات از جمله اهداف دشمنان است و اگر خود تحریمی ایجاد کنیم آنگاه آسیب آن به کشورمان رسیده و استکبار جهانی به اهدافش خواهد رسید.

وی حضور در انتخابات را همانند حضور در جبهه های حق علیه باطل و دفاع از ارزش های اسلامی بیان کرد و گفت: یزیدیان زمان امروز برای توقف حرکت ناب اسلامی در تلاش بوده و ما باید مراقب این توطئه ها باشیم که در مسیر حرکت دشمنان قرار نگیریم.

حجت الاسلام موسوی تشکیل جریان هایی تحت عنوان رای نمی دهیم را یک حرکت دشمن گونه بیان کرد و گفت: دشمن به واسطه منافقین داخلی چنین جریانی را شکل داده است و رفاقت با دشمن توسط این افراد ثابت شده است.

وی با تاکید بر حضور حداکثری یادآورشد: انتخاب اصلح نیز اهمیت خاصی دارد تا فردی متناسب با توانمندی های مدیریتی و روحیه جهادی برای برون رفت مشکلات انتخاب شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد