صفحه اصلی » اجتماعی » توزیع اسناد مزایده جمع آوری پسماند خشک توزیع از امروز

توزیع اسناد مزایده جمع آوری پسماند خشک توزیع از امروز

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از توزیع اسناد مزایده جمع آوری پسماند خشک شهر اصفهان از اول خرداد ماه خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۱ - شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد بدیعی با اشاره به توزیع اسناد مزایده جمع آوری پسماند خشک شهر اصفهان، گفت: با توجه به این که شهر اصفهان از جمله شهرهای سرآمد در زمینه مدیریت پسماند در سطح کشور است، انتخاب پیمانکاران برای مدیریت پسماند خشک دارای حساسیت بالایی است چرا که بر کیفیت مدیریت پسماندها، فرآیندهای جمع آوری و مشارکت شهروندان تأثیر زیای دارد.

معاون اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان ادامه داد: در خرداد ماه قرارداد پیمانکاران فعلی در زمینه جمع آوری پسماند خشک به پایان می رسد و بر همین اساس هم جلسات مربوط به بررسی قرارداد و اسناد پیمانکاران جدید از چندی پیش آغاز شده تا با بررسی همه جوانب، بستر مناسب برای حضور و ورود پیمانکاران تخصصی و حرفه ای به این عرصه فراهم شود.

وی با بیان اینکه تجربه و تخصص پیمانکار رکن اصلی در اجرای صحیح و حرفه ای فرایند جمع آوری و مدیریت پسماند است، اقزود: با توجه به اینکه اصفهان برای رسیدن به اهداف و چشم اندازهای خود در عرصه مدیریت پسماند و توسعه پایدار نیازمند عوامل اجرایی متخصص است، برای پیمانکاران داوطلب شرکت در مزایده علاوه بر شرایط عمومی، داشتن یکسال سابقه جمع آوری پسماند خشک یا جمع آوری پسماند تر در یکی از شهر های کشور نیز الزامی شده است.

بدیعی با اشاره به این که اسناد مزایده از اول خرداد ماه توزیع خواهند شد، اضافه کرد: همه تلاش ما در مراحل بررسی و تنظیم اسناد و همچنین برگزاری مزایده بر این است تا شرکت های دارای صلاحیت، تخصص، تعهد و تجربه کافی بتوانند در این حوزه ورود یابند تا شاهد ارتقای کیفیت جمع آوری پسماند خشک و افزایش مشارکت شهروندان در زمینه تفکیک از مبدأ باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد