صفحه اصلی » ورزشی » برنامه های ویژه باشگاه ذوب آهن همزمان با دیدار با پرسپولیس/ ذوبی ها حماسه سوم خرداد را گرامی می دارند

برنامه های ویژه باشگاه ذوب آهن همزمان با دیدار با پرسپولیس/ ذوبی ها حماسه سوم خرداد را گرامی می دارند

باشگاه ذوب آهن به مناسبت حماسه سوم خرداد و سالروز آزادی خرمشهر و حمایت از پیروزی اخیر مردم مظلوم غزه در مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی در دیدار تیم های ذوب آهن و پرسپولیس در روز ۳ خرداد برنامه های ویژه ای را اجرا خواهد کرد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۵ - شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ باشگاه ذوب آهن به مناسبت حماسه سوم خرداد و سالروز آزادی خرمشهر و حمایت از پیروزی اخیر مردم مظلوم غزه در مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی در دیدار تیم های ذوب آهن و پرسپولیس در روز ۳ خرداد برنامه های ویژه ای را اجرا خواهد کرد.

این برنامه ها شامل تزئین سکوها با پرچم های بزرگ ذوب آهن، طراحی و نصب استند و بنرهای ویژه سالروز آزادسازی خرمشهر و مزین به تمثال سردار دلها شهید سردار سلیمانی و بنرپیروزی غزه و پاسداشت حماسه سوم خرداد با اهدا گل بر یادمان آزادی خرمشهر توسط بازیکنان و کادر فنی تیمها می شود.

همچنین به پاس دلاورمردی های سردار سرلشکر پاسدار شهید احمد کاظمی از فرماندهان عملیات فتح خرمشهر و شهدای فداکار اصفهان در این عملیات، بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با کاور مزین به عکس این سردار شهید و سوک خرداد روز مقاومت، ایثار و پیروزی به میدان خواهند رفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد