صفحه اصلی » سیاسی » ملت قهرمان فلسطین بار دیگر در آزمونی بزرگ و سرنوشت ساز خوش درخشیدند

بیانیه‌ سپاه صاحب الزمان:

ملت قهرمان فلسطین بار دیگر در آزمونی بزرگ و سرنوشت ساز خوش درخشیدند

ملت مظلوم و مقاومت قهرمان فلسطین بار دیگر در آزمونی بزرگ و سرنوشت ساز خوش درخشیدند و رژیم اشغالگر صهیونیستی را یک گام دیگر در مسیر آرمان بلند آزادسازی قدس شریف وادار به عقب نشینی کردند.

تاریخ انتشار: ۱۶:۲۹ - شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان با توجه به پیروزی مقاومت اسلامی فلسطین در مقابل رژیم کودک کش صهیونیستی بیانه ای صادر کرد.

متن این پیانیه به شرح زیر است:

«إِنَّ اللَّهَ يُدَافِعُ عَنِ الَّذِينَ آمَنُوا ۗ إِنَّ اللَّهَ لَا يُحِبُّ كُلَّ خَوَّانٍ كَفُورٍ أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ ( حج/ ۳۹،۳۸)

رژیم صهیونیستی در جنگ 11 روزه غزه شکست سختی خورد. این شکست فقط در بعد نظامی و اخلاقی و انسانی نبود، بلکه در ابعاد دیگری هم این رژیم شامل شکست ‌های بسیاری شد که شاید یکی از آن‌ها از بین رفتن بخشی از زیرساخت نظامی این رژیم بود.
ملت مظلوم و مقاومت قهرمان فلسطین بار دیگر در آزمونی بزرگ و سرنوشت ساز خوش درخشیدند و رژیم اشغالگر صهیونیستی را یک گام دیگر در مسیر آرمان بلند آزادسازی قدس شریف وادار به عقب نشینی نمودند.
باران موشکهای مقاومت در این جنگ در های جهنم را بر روی این پادگان تروریستی گشود و رژیم اشغالگر صهیونیستی را در پناهگاه برد و همچنین به ملت های مسلمان نشان داد که شکست ناپذیری اسرائیل ادعایی باطل و بی اساس و امنیتی که از آن به گنبد آهنین تعبیر میکنند از خانه عنکبوت سست تر است.
با اراده ی مستحکم مردم فلسطین و نبرد شجاعانه و عزتمندانه رزمندگان فلسطینی که به التماس و تمنای آتش‌بس یکجانبه از سوی صهیونیست‌ها منتهی شد بیش از هر واقعیتی نشان داد که “دوران بزن درو” و تخریب خانه‌ها و آوارگی مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین سپری شده است و صاحبان اصلی ارض مقدس از قدس تا غزه و از کرانه باختری تا سواحل مدیترانه و شمالی‌ترین مناطق در رزمین‌های اشغالی است که یکپارچه، مصمم، مقتدر و با صلابت در پی بازپس گیری سرزمین‌های آبا و اجدادی خود و اخراج اشغالگران غاصبان و تشکیل فلسطین از بحر تا نهر است.
وحوادث اخیر در فلسطین اشغالی شمارش معکوس برای نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود اگر چه این رژیم سفاک و کودک کش با نهایت خوی وحشیگری در حال جنایت علیه مردم فلسطین است اما مشت کوبنده گروه های مقاومت که با تلاش شهدایی همچون سلیمانی و حجازی دست آنها پر شده اسرائیل را نابود خواهد کرد .
حمایت از فلسطین یک وظیفه دینی و انسانی است و جمهوری اسلامی ایران بر هم افزایی کشورهای اسلامی در پشتیبانی مادی معنوی نظامی از ملت فلسطین به ویژه در روند بازسازی و امداد رسانی تاکید می نماید
سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان پیروزی غرورآفرین گروه های مقاومت فلسطینی در برابر رژیم صهیونیستی در جنگ 11 روزه را که شکستی مفتضحانه به این رژیم اشغالگر وارد آورد را به ملت اسلام مردم فلسطین و علی الخصوص گروه های مقاومت فلسطینی تبریک و تهنیت می‌ گوید و تاکید دارد که یقینا با استمرار مقاومت و وحدت فلسطین، نابودی رژیم‌ صهیونیستی ظالم نزدیک ‌خواهد بود.»

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد