صفحه اصلی » اجتماعی » نصف جهان میزبان 317 کارگاه ازدواج در سال 99

نصف جهان میزبان 317 کارگاه ازدواج در سال 99

معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: سال گذشته 317 کارگاه آموزشی ویژه ازدواج جوانان در شهرستان های استان اصفهان برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۷ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲

عباس مرادیان در گفتگو با صاحب نیوز اظهارکرد: یکی از ماموریت های مهم وزارت ورزش و جوانان در حوزه ازدواج جوانان برگزاری کارگاه های آموزشی توانمندسازی در این حوزه است.

معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان ادامه داد: سال گذشته 317 کارگاه ازدواج ویژه گروه سنی 18 تا 35 سال در مقطع پیش از ازدواج، حین و پس از ازدواج برگزار کرد که 7259 نفر از این برنامه ها استفاده کرده اند.

وی با بیان اینکه این کارگاه های آموزشی با محوریت سازمان های مردم نهاد و نظارت اداره کل بوده است، تصریح کرد: بر اساس شرایط و جمعیت شهرستانی این دوره ها با حضور اساتید روانشناس اجرا شد.

مرادیان به تولید محتوا با موضوع ازدواج نیز اشاره کرد و گفت: برخی از سازمان های مردم نهاد دارای استعداد و توانایی خاصی از جمله تولید محتوا هستند که با کمک این مراکز سال گذشته 2 اثر فیلم و انیمیشن و کتاب با موضوع ازدواج تولید شد.

مرادیان خاطرنشان کرد: مهمترین ماموریت و هدف گذاری برای آموزش پیش از ازدواج است و کمیته تخصصی برای رفع موانع پیش روی ازدواج و عوامل طلاق نیز زیر نظر ستاد ساماندهی جوانان تشکیل شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد