صفحه اصلی » تولیدی » تیمی که کمترین اشتباه را داشته باشد، موفق می شود/ ذوب آهن باید از انگیزه بازیکنان استفاده کند

تیمی که کمترین اشتباه را داشته باشد، موفق می شود/ ذوب آهن باید از انگیزه بازیکنان استفاده کند

مربی فوتبال گفت: اینکه هر دو تیم به برد در این بازی نیاز دارند می توان نتیجه گرفت که تیم ها با احتیاط بالایی بازی می کنند و تیمی که کمترین اشتباه را داشته باشد، موفق خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۳

داوود عابدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: ذوب آهن و پرسپولیس در شرایطی در مقابل هم قرار می گیرند که هر دو تیم به سه امتیاز این بازی نیاز دارند و برای این هدف با تمام توان به میدان خواهند رفت.

این مربی فوتبال گفت: هر چند شرایط دو تیم در جدول متفاوت است اما این موضوع باعث نمی شود شانس یکی از دو تیم برای برد در این بازی بیشتر باشد و پیش بینی در مورد نتیجه این بازی سخت خواهد بود و هر دو تیم کار سختی در مقابل هم دارند.

وی افزود: ذوب آهن نشان داده است که در مقابل تیم های بزرگ می تواند با استفاده از انگیزه بازیکنان جوان خود خوب ظاهر شود و نمونه این بازی چندی قبل و در مقابل استقلال اتفاق افتاد.

عابدی ادامه داد: شاگردان حسینی برای اینکه بتوانند در این بازی پیروز شوند در گام اول باید دفاع خوبی داشته باشند و اشتباه نکنند چرا که اگر شرایط ذوب آهن به شکلی شود که گل عقب بیفتد و بخواهد با ریسک بالاتری حمله کند، پرسپولیس نشان داده از این وضعیت می تواند بهره ببرد.

داوود عابدی بیان کرد: اینکه هر دو تیم به برد در این بازی نیاز دارند می توان نتیجه گرفت که تیم ها با احتیاط بالایی بازی می کنند و تیمی که کمترین اشتباه را داشته باشد، موفق خواهد بود.

وی گفت: ذوب آهن می تواند با استفاده از انگیزه بازیکنان این بازی را به سود خود به پایان دهد؛ البته در این میان کار سختی نیز خواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد