صفحه اصلی » تولیدی » مشکل حاد و خاصی در تامین دارو برای بیماران در اصفهان نداریم/ تهیه انسولین نسبت به یک ماه قبل، شرایط خیلی بهتری دارد

مشکل حاد و خاصی در تامین دارو برای بیماران در اصفهان نداریم/ تهیه انسولین نسبت به یک ماه قبل، شرایط خیلی بهتری دارد

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر استان اصفهان گفت: در بحث تهیه و تکمیل سبد دارویی فراز و نشیب هایی نیز داشتیم؛ خوشبختانه تا امروز مشکل خاص یا حادی نداشته که بیماران به دلیل نبودن دارو دچار مشکل شوند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ امیرجلالیان اظهار کرد: یکی از وظایف ما ارائه خدمات در بحث دارو در بخش فوریت ها است که در این زمینه بیشتر داروها مربوط به بیماری های خاص است.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر استان اصفهان عنوان کرد: در رابطه با بیماران ام اس، دیابت ها ، کرونا و… در حد توان توانستیم سبد دارویی مرکز را تکمیل نگهداریم و پاسخگو مراجعه کنندگان در این زمینه باشیم.

وی افزود: هرچند که تحریم ها در بحث داروها بی تاثیر نبوده ولی معاونت غذا و داروی استان تلاش خود را در این زمینه انجام داده است تا بتواند وضعیت سبد دارویی بیماران را کامل نگهدارد.

امیرجلالیان ادامه داد: در بحث تهیه و تکمیل سبد دارویی فراز و نشیب هایی نیز داشتیم؛ خوشبختانه تا امروز مشکل خاص یا حادی نداشته که بیماران به دلیل نبودن دارو دچار مشکل شوند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر استان اصفهان اذعان کرد: تهیه انسولین در اصفهان مدتی مشکل ساز شده بود که در حال حاضر به نسبت یک ماه قبل شرایط خیلی بهتر شده است.

جلالیان خاطرنشان کرد: معاونت غذا و دارو مانند بقیه داروخانه ها، سهمیه ای را به هلال احمر اختصاص می دهد و ما تمام سهمیه را در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد