صفحه اصلی » سیاسی » مهاجرات معکوس از اسرائیل شروع شده است/ فتح خرمشهر ایستادگی، مقاومت و نترسیدن از دشمن را به ما یاد داد

مهاجرات معکوس از اسرائیل شروع شده است/ فتح خرمشهر ایستادگی، مقاومت و نترسیدن از دشمن را به ما یاد داد

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به التماس عربستانی ها برای پایان جنگ یمن و آمریکایی ها برای کاهش حملات حشدالشعبی بعد از اتفاقات اخیر در اسرائیل، گفت: اولین کسانی که از اسرائیل فرار کردند، آمریکایی ها، ثروتمندان و خاخام ها و تئوریسین های رژیم صهیونیستی بودند و مهاجرت معکوس از اسرائیل شروع شده است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۳ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فدا ظهر امروز در آیین بزرگداشت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر با بزرگداشت سوم خردادماه و فتح خرمشهر اظهار کرد: خرمشهر پس از 34 روز مقاومت سقوط کرد و کسی جز مردم و مدافعان خرمشهر نبودند که جلوی بعثی ها بایستد.
فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه نزدیک به 19 ماه طول کشید که خرمشهر پس از اشغال، توسط نظام مقدس اسلامی آزاد شود، تصریح کرد: دو عملیات بزرگ و مهم صورت گرفت که خرمشهر آزاد شود و لشکرهای اصفهان در همه این عملیات ها نقش ویژه ای داشتند.

*گره کور عملیات فتح المبین را حاج حسین خرازی باز کرد

وی با اشاره به نقش رزمندگان اصفهانی در عملیات فتح المبین، عنوان کرد: گره کور عملیات فتح المبین را را حاج حسین خرازی باز کرد و حاج احمد کاظمی دشمن را دور زد و عملیات را با موفقیت به پایان رساند و پس از 40 روز عملیات الی بیت المقدس اجرا و خرمشهر آزاد شد.
فدا با بیان اینکه بیش از 30 هزار نفر نیروی عراقی در خرمشهر بود، عنوان کرد: حاج حسین خرازی با 700 نفر به شهر زد و امداد الهی را در این عملیات دیدیم.
فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به پاتک های متفاوتی که برای بازپس گیری خرمشهر توسط عراقی ها صورت گرفت؛ عنوان کرد: خداوند رعب و وحشت را چنان در دل عراقی ها قرار داد که اجازه هرگونه عکس العمل ها را از آن ها گرفت.
وی با بیان اینکه این رعب و وحشت در دل بعثی ها ثمره اخلاص، معنویت و توجه به خداوند و توجه نکردن به تهدیدات دشمن بود، عنوان کرد: آن جا که غربی ها گفتند اگر وارد خرمشهر شدید چنین و چنان می کنیم و وعده و وعیدهایی که دادند و رزمندگان توجه نکردند و فتح خونین شهر موجب فتح بابی برای فتح خرمشهرهای بعدی بود.
مجتبی فدا با بیان اینکه خرمشهرهای بعدی پیروزی حزب الله در جنگ 33 روزه، جماس در فلسطین و شکست داعش و نظریه خاورمیانه جدید بود، خاطرنشان کرد: شجاعت، درایت و مدیریت مقام معظم رهبری به پرچم داری حاج قاسم سلیمانی این فتح باب ها را برای جبهه مقاوت به همراه داشت.

*فتح خرمشهر ایستادگی، صبر، مقاومت و نترسیدن از دشمن را به ما یاد داد

این فرمانده نظامی با بیان اینکه فتح خرمشهر ایستادگی، صبر، مقاومت و نترسیدن از دشمن را به ما یاد داد، اظهار کرد: ایران جایی است که بدون هیچ ترسی کشتی انگلیسی توقیف و پهباد آمریکایی منهدم می شود و این ثمره فتح خرمشهر است.
فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه فتح خرمشهر الگوی مسلمانان منطقه شد، گفت: فتح خرمشهر پیروزی مقاومت یمن و مقابله با کرونا در زمان تحریم ها را به دنبال داشت.
مجتبی فدا با اشاره به عزت و سربلندی جمهوری اسلامی، عنوان کرد: علی رغم بحران حقوق بشر آمریکایی در برابر کرونا و فاجعه ماسک دزدی، ایران با عزت بدون هیچ کدام از این اقدامات و فرق گذاشتن بین پیر و جوان و ایرانی و اتباع خارجی مقابل کرونا با موفقیت ایستاد.
فرمانده سپاه استان اصفهان ادامه داد: البته برخی ساده انگاری ها در برابر کرونا هم رخ داد و اگر این ساده انگاری ها نبود، 11 هزار تلفات در پیک چهارم کرونا به کشور تحمیل نمی شد؛ ولی با عزت به سراغ ساخت واکسن رفتیم و این هم فتح بابی دیگر خواهد بود.
وی با بیان اینکه فتح خرمشهر یعنی سر خم نکردن جلوی دشمن، گفت: فتح خرمشهر یعنی حادثه عظیم هفته گذشته که فلسطینیان 11 روز مقابل اسرائیل مقاومت کردند و رژیم صهیونیستی مفتضحانه آتش بس را پذیرفتند.

*مشکلات و گرانی ها مربوط به تحریم نیست

فدا با بیان اینکه ما منکر مشکلات و فشار گرانی ها نیستیم، گفت: این مشکلات مربوط به تحریم ها نیست بلکه مربوط به سو مدیریت ها، یک بعدی نگاه کردن به مسائل، عدم توجه به ظرفیت های داخلی و جوانان است.
فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه تجربه های 40 سال گذشته نشان داده که ما هرچه مشکل داریم به دلیل عدم توجه به دین است، عنوان کرد: دولت های بعد از جنگ همه تک بعدی بودند، و تنها به یک بعد در جامعه پرداختند که نیاز است به مسائل نگاه جامع داشت.
وی با بیان اینکه نصرت الهی به جبهه مومنان را دیدیم و شاهد بودیم که پایگاه اطلاعی اسرائیلی ها در شمال عراق نابود شد، تیر غیب به کارخانه تولید سلاح این رژیم خورد و پالایشگاه حیفا آتش گرفت و ادامه داد:  اسرائیلی ها برای عوض کردن توجه رسانه ها و مردم جهان از این حوادث به منطقه شیخ جراح حمله کردند و هشدار غزه را جدی نگرفتند، اما این بار موشک جواب موشک بود و آن پیروزی بزرگ رقم خورد؛ این ها پیروزی است.

* رای حق، تکلیف و واجب من و شما است.

مجتبی فدا با بیان اینکه ما وظیفه داریم 28 خرداد پای صندوق رای بیاییم و خرمشهر دیگری رقم ببریم، خاطرنشان کرد: آیا مریضی که یک دکتر توان مداوای آن را ندارد سراغ دیگر پزشکان نمی بریم؛ وضعیت ما بدتر از یک مریض است؟ رای حق، تکلیف و واجب من و شما است.
فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری  به تواصی و صبر و دفاع از نظام اسلامی، گفت: همه ما وظیفه داریم مردم را به دفاع از جمهوری اسلامی فرا بخوانیم؛ سپاه کاندیدا ندارد؛ اما همه را پای صندوق های رای فرا می خواند.

*برخلاف صحبت های برخی، مردم پای صندوق رای می آیند

وی با بیان اینکه برخلاف صحبت های برخی، مردم پای صندوق می آیند، اما باید توجیه شوند؛ گفت: حضور در پای صندوق های رای یعنی نه گفتن به شرایط موجود و کسانی که با دشمن می نشینند و لبحند می زنند و حقوق های نجومی می گیرند؛ ما اهل تعامل با دنیا هستیم؛ اما تعامل با عزت و سربلندی و نه وادادگی و سرافکندگی، فتح خرمشهر یعنی 28 خردادماه و خرمشهرهای بعدی خروج آمریکایی ها از منطقه و نابودی اسرائیل خواهد بود.
فدا با اشاره به التماس عربستانی ها برای پایان جنگ یمن و آمریکایی ها برای کاهش حملات حشدالشعبی بعد از اتفاقات اخیر در اسرائیل، گفت: اولین کسانی که از اسرائیل فرار کردند، آمریکایی ها، ثروتمندان و خاخام ها و تئوریسین های رژیم صهیونیستی بودند و مهاجرت معکوس از اسرائیل شروع شده است.
فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه ابتکار عمل در منطقه با ما است، خاطرنشان کرد: در داخل مشکلاتی داریم؛  دشمن هم به این نتیجه رسیده است که باید از داخل به کشور ضربه بزند؛ ما لباس پاسداری را از نظام و انقلاب پوشیده ایم و می ایستیم و از انقلاب و نظام دفاع می کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد