صفحه اصلی » اقتصادی » نابسمانی و مشکلات راه و جاده فریدونشهر صدای فرماندار این شهرستان را هم درآورد

نابسمانی و مشکلات راه و جاده فریدونشهر صدای فرماندار این شهرستان را هم درآورد

فرماندار فریدونشهر با اشاره به چالش و مشکلات راه های این شهرستان گفت: رفع این مشکلات برای توسعه دیگر بخش های فریدونشهر لازم است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۶ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۳

رضا صفری در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز به نابسمانی و مشکلات راه و جاده فریدونشهر اشاره کرد و گفت: نیمی از راه های این منطقه شنی و خاکی است و راه های آسفالت نیز نیازمند ترمیم و بازسازی می باشد.

وی اظهارکرد: اعتبار بخشی برای ترمیم و بهسازی راه های شهرستان صورت گرفته اما به بهبود شرایط و توسعه خدمات رسانی نیاز دارد.

فرماندار فریدونشهر با بیان اینکه تردد در جاده های ایمن برای زندگی مردم این شهرستان، حضور گردشگران و سرمایه گذاران لازم است، افزود: وضع نابسمان جاده ها میل و رقبتی برای حضور سرمایه گذاران و ایجاد کسب و کار در این مناطق نمی کند.

وی از وجود ظرفیت های موثر گردشگری در این منطقه خبرداد و گفت: در تمامی فصل های سال ظرفیت بالقوه ای وجود دارد که حضور بخش خصوصی منافع زیادی برای اقتصاد منطقه و درآمدزایی از جنبه گردشگری خواهد بود اما ناهمواری راه ها بر این موضوع اثر گذاشته است.

صفری به وضعیت راه های عشایری نیز اشاره و اظهارکرد: این قشر نیز از نابسمانی راه ضرر می کنند و در شرایط بحرانی نیز درچار خسارت می شوند.

وی به خدمات صورت گرفته برای تسهیل این مشکلات اشاره کرد و افزود: مشکلات به دلیل کم توجهی های گذشته بر روی هم انباشته شده و باید در یک برنامه منظم این مسیر خدمت رسانی انجام شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد