صفحه اصلی » سیاسی » کاهش مشارکت انتخاباتی علاج مشکلات کشور نیست/ اگر اقتصاد داخل کشور تقویت شود در عرصه بین الملل نیز فرصت هایی را به دست می آوریم

جانشین قرارگاه عملیاتی سیدالشهدا(ع):

کاهش مشارکت انتخاباتی علاج مشکلات کشور نیست/ اگر اقتصاد داخل کشور تقویت شود در عرصه بین الملل نیز فرصت هایی را به دست می آوریم

جانشین قرارگاه عملیاتی سیدالشهدا(ع) سپاه پاسداران گفت: کاهش مشارکت انتخاباتی مردم در خردادماه علاج مشکلات کشور نیست بلکه برای اصلاح این وضع به حضور حداکثری نیاز داریم تا در عرصه های ملی و بین المللی برای رفع چالش های اقتصادی کارگشا باشد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۶ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سرتیپ دوم پاسدار اصغر عرب پور صبح امروز در مراسم گرامیداشت آزادسازی خرمشهر در گلزار شهدای رضوانشهر به مشارکت انتخاباتی مردم اشاره و اظهارکرد: بسیاری از مردم به دلیل شرایط بد اقتصادی کشور و نابسمانی و اختلاس ها از حضور در انتخابات ناامید هستند که عدم عملکرد مناسب دولت ها موجب بروز این دسته از مشکلات شده است.

جانشین قرارگاه عملیاتی سیدالشهدا(ع) سپاه پاسداران ادامه داد: کاهش مشارکت انتخاباتی مردم در خردادماه علاج مشکلات کشور نیست بلکه برای اصلاح این وضع به حضور حداکثری نیاز داریم تا در عرصه های ملی و بین المللی برای رفع چالش های اقتصادی کارگشا باشد.

وی اهمیت حضور در انتخابات را یک وظیفه شرعی و ملی دانست و تصریح کرد: این که چه کسی انتخاب می شود مهم نیست بلکه حضور حداکثری برای آبروی نظام و رفع مشکلات مهم است.

عرب پور با بیان اینکه انتخاب اصلح نیز مهم است، تصریح کرد: بعد از حضور حداکثری در انتخابات، انتخاب یک فرد با روحیه مقاومت و دشمن ستیزی از اهمیت خاصی برخوردار است تا اینکه با اتکا بر ظرفیت های درونی کشور و بدون وابستگی فرصت های داخلی را توسعه و رونق ببخشید.

جانشین قرارگاه عملیاتی سیدالشهدا(ع) سپاه پاسداران ادامه داد: اگر اقتصاد داخل کشور تقویت شود آنگاه در عرصه بین الملل نیز فرصت هایی را به دست می آوریم و و با درآمد ملی به افتخارات زیادی خواهیم رسید.

وی اضافه کرد: رئیس جمهور منتخب مسئولیت اجرایی کشور را برای اداره کل جامعه و خدمت به همه مردم دست خواهد گرفت و نباید این فرد فقط رئیس جمهور یک عده از افراد باشد.

این فرمانده سپاه پاسداران بر دوری از تفرقه تاکید و اظهارکرد: کشور به همدلی و وحدت نیاز دارد و برای حفظ نظام و جبران رشادت های شهدا، رزمندگان و خانواده های آن ها باید سهم خود را در ایفای وحدت و دشمن ستیزی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه مسلمانان عالم برای حفظ این نظام دعا می کنند؛ گفت: کشور ایران تکیه گاهی برای دیگر کشورهای استقلال طلب است و این موفقیت های پی در پی گروه های مقاومت با الگوگیری از ایران است.

سردار عربپور با اشاره به پیروزی فلسطین خاطرنشان کرد: پیروزی فلسطین با مجاهدت مردم و لطف خداوند صورت گرفت و آن ها نقش امدادهای الهی را در این پیروزی بیان کرده اند که دستاوردهای آن نیز متوجه کشور آن ها شد و این مسائل را از ایران فراگرفته اند.

جانشین قرارگاه عملیاتی سیدالشهدا(ع) سپاه پاسداران در پایان گفت: لطف خداوند نصیب جوامع اسلامی شده و آن ها با وجود سختی ها و کمبودها در برابر دشمنان پیروز شده اند و دست یابی به پیروزی و آزادی خرمشهر با پشتوانه الهی بود چرا که ایرانیان با کمترین امکانات این شهر را از صدام پس گرفتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد