صفحه اصلی » سیاسی » رزمندگان دفاع مقدس معتقد به پیروزی بودند

رزمنده و جهادگر دوران دفاع مقدس:

رزمندگان دفاع مقدس معتقد به پیروزی بودند

رزمنده و جهادگر دوران دفاع مقدس گفت: رزمندگان دفاع مقدس با تلاش و نیت خالص معتقد به پیروزی بودند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۴ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۴

به گزارش صاحب نیوز؛  مرتضی نریمانی بعدازظهر دوشنبه به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر در نشست با فرماندهان و نیروهای گروه پدافند هوایی واکنش سریع شهید بابایی اصفهان اظهارکرد: نیت خالصانه و حدت و تلاش بین یگان های نظامی برای پیشبرد اهداف موثر و کارآمد بود.

رزمنده و جهادگر دوران دفاع مقدس افزود: همین صداقت و وحدت موجب شد لطف خداوند به رزمندگان ارزانی شود و دست یابی به پیروزی های دیگر از جمله فلسطین نیز به پشتوانه الهی بوده است.

وی با بیان اینکه تشکیل جهادسازندگی در دوران دفاع مقدس یک اتفاق موثر برای نهادهای نظامی بود، تصریح کرد: افراد متخصص و توانمندی در این نهاد ساماندهی شدند و با ابتکار عمل فعالیت های علمی، تحقیقاتی، سازندگی و مهندسی انجام می دادند.

نریمانی ادامه داد: احداث راه و مسیرهای طولانی و کوتاه برای حرکت ماشین آلات نظامی و رزمندگان یکی از اقدامات این نهاد بود که احداث جاده اهواز به خرمشهر در شرق رودخانه کارون از جمله این اقدامات بود.

وی اضافه کرد: نیروهای جهادسازندگی زیر توپ و حمله های دشمن بودند و سرپناهی نداشتند و نیروی پدافند هوایی نیز در این امر با جهادسازندگی شباهت دارد.

رزمنده و جهادگر دوران دفاع مقدس ادامه داد: احداث خاکریز برای ایجاد فرصت دفاعی برای دشمنان از دیگر برنامه های جهادسازندگی بود که برای پیشرفت کار آن ها کارساز و موثر بوده است.

وی خاطرنشان کرد: جهادسازندگی با وجود تجربه های اندک اما بر اساس خلاقیت و نوآوری نقش کارآمدی برای برون رفت از مشکلات نظامیان و فعالیت های مهندسی پیش از جبهه، حین اقدامات جنگی و پس از آن داشت و امروز نیز کشور به چنین ابتکاراتی نیاز دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد