صفحه اصلی » ورزشی » ماجرای پرتاب نارنجک به اتوبوس پرسپولیس چه بود؟+ واکنش ها

ماجرای پرتاب نارنجک به اتوبوس پرسپولیس چه بود؟+ واکنش ها

قبل از بازی و در حین حرکت اتوبوس پرسپولیس به سمت فولاد شهر 2 عدد نارنجک دست ساز به سمت اتوبوس این تیم پرتاب شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۶ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ هنگام عبور اتوبوس پرسپولیس از روی پل فللاورجان 2 عدد نارنجک دست سازبه سمت اتوبوس پرسپولیس پرتاب شد که یکی از نارنجک‌ها به شیشه جلوی اتوبوس برخورد کرد و باعث شکستن و ترک خوردن بخشی از شیشه شد و نارنجک دیگر به عقب اتوبوس برخورد کرد.

بعد از مدتی رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس و با اعلام سرهنگ نصیری فرمانده میدان دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن، افرادی که به اتوبوس‌های کاروان پرسپولیس در مسیر هتل به ورزشگاه فولادشهر نارنجک پرتاب کرده بودند، دستگیر شدند.

وی در این مورد اظهار داشت: چهار نفر از عوامل پرتاب‌کننده نارنجک به سمت اتوبوس کاروان پرسپولیس که با موتور سیکلت قصد فرار از منطقه را داشتند، دستگیر شدند.

مدیر رسانه‌ای تیم ذوب‌آهن: به نمایندگی از باشگاه ذوب‌آهن، قویاً محکوم می‌کنیم

بعد از این بازی علی دادفر مدیر رسانه‌ای تیم ذوب‌آهن در پایان این نشست خبری گفت: اتفاقات بدی برای اتوبوس پرسپولیس افتاد که این اتفاق را به نمایندگی از باشگاه ذوب‌آهن، قویاً محکوم می‌کنیم. این اتفاقات در قاموس باشگاه و هواداران ذوب‌آهن و نیز تیم همشهری و یک اصفهانی نیست و محکوم است. امیدواریم از این دست اتفاقات دیگر رخ ندهد. متأسفانه اتفاقاتی پیش می‌آید و برخی هم از آب گِل‌آلود ماهی می‌گیرند.

وی با بیان اینکه برخی‌ها تلاش می‌کنند اتفاقات مختلف را به هم ربط بدهند،‌ خاطرنشان کرد: دو تیم در یک هتل بودند و با هم به سمت هتل حرکت کردند. هواداران دو تیم هم اطراف هتل بودند، اما حادثه‌ای در اتوبان رخ داد که به ذوب‌آهن و دیگران ارتباط ندارد. امیدوارم این اتفاقات به صورت هدفمند یا اتفاقی در اصفهان تکرار نشود.

*باشگاه سپاهان: عوامل پرتاب نارنجک به اتوبوس پرسپولیس باید مجازات شوند

بعد از این اتفاق باشگاه سپاهان بیانیه ای صادر کرد؛ در بیانیه روابط عمومی باشگاه سپاهان آمده است: «باشگاه سپاهان ضمن ابراز تأسف از اتفاق مشکوک و زشت پرتاب ترقه به اتوبوس تیم پرسپولیس در خارج شهر اصفهان در مسیر ورزشگاه فولادشهر، ضمن محکوم کردن این اقدام ناپسند و هرگونه حرکت و عملی که بخواهد روند برگزاری مسابقات را در هر شهری تحت تأثیر قرار دهد، از عوامل انتظامی و امنیتی درخواست می‌نماید در ارتباط با این موضوع پیگیری‌ها و اقدامات لازم را به صورت ویژه انجام دهند.

ضمناً هرگونه نشانه رفتن افراد، سایت‌ها، صفحات مجازی و … در مورد منتسب کردن این اقدام زشت به سمت هر شخص و هر باشگاهی را ناثواب دانسته و معتقدیم این امر باید توسط نهادهای انتظامی و امنیتی مورد بررسی و عوامل این اقدام سخیف به اشد مجازات برسند».

دستگیری عاملین پرتاب ترقه به اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس

با پیگیری های پلیس در اصفهان خیلی زود پرتاپ کننده های این نارنجک ها دستگیر شدند سرهنگ  محمد رضا هاشمی فر در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: پس از اطلاع پلیس از پرتاب ترقه به سمت اتوبوس حامل بازیکنان تیم پرسپولیس موضوع بلافاصله در دستور کار قرار گرفت و در یک عملیات ضربتی،با اشراف اطلاعاتی،اقتدار و سرعت عمل اقدام به دستگیری عاملین آن نمودند.
ایشان افزوند: عاملین پرتاب ترقه به جرم خود اعتراف و مراحل رسیدگی آن در دستور کار قرار گرفت که اخبار تکمیلی آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

این اقدام که از سوی باشگاه های اصفهانی محکوم شد را هیچ کس تایید نمی کند البته قبل از مشخص شدن جزئیات آن نیز نباید برخی روی آن موج سواری کنند و شائبه هایی را مطرح کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد