صفحه اصلی » استان اصفهان » اهمیت حضور در انتخابات برای رای اولی ها تبیین شود

فرماندار ویژه نجف آباد:

اهمیت حضور در انتخابات برای رای اولی ها تبیین شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه نجف آباد با اشاره به نقش و جایگاه مشارکت در انتخابات گفت: اهمیت حضور در انتخابات در عرصه بین المللی و داخلی برای رای اولی ها تبیین شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۱ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۴

مجتبی راعی در گفتگو با صاحب نیوز با اشاره به انتخابات پیش رو اظهارکرد: امسال این فرآیند و برنامه از اهمیت خاصی برخوردار بوده و مشارکت بالای مردم جایگاه بین المللی ایران را ارتقا خواهد داشت.

فرماندار ویژه نجف آباد بیان کرد: دشمنان برای ایجاد ناامیدی در بین مردم و القای ناکارآمدی نظام برنامه ریزی کرده و با اعمال تحریم های ظالمانه به دنبال ایجاد فرصت های سخت و کاهش تحمل مردم است که در این میان حضور حماسی و پرشکوه مردم تمام توطئه های آن ها را نقش بر آب می کند.

وی با بیان اینکه تبیین واقعیت های این حضور در انتخابات مهم است، تصریح کرد: اهمیت حضور در انتخابات در عرصه بین المللی و داخلی برای رای اولی ها تبیین شود تا علاوه بر حضور در انتخاب آگاهانه نیز نقش داشته باشند.

فرماندار ویژه نجف آباد با بیان اینکه امسال با توجه شرایط خاص ناشی از کرونا نیز باید تدبیر و برنامه ریزی خاصی صورت بگیرد، تصریح کرد: دستورالعمل های ستاد کرونا مبنای تصمیم گیری ها هست و اصول بهداشتی در شعب اخذ رای و همچنین تبلیغات کاندیدها باید مد نظر می باشد.

راعی افزایش 20 درصدی شعب های اخذ رای را از جمله این اقدامات بیان کرد و یادآورشد: 218 شعبه برای این کار پیش بینی شده است.

وی شمار ثبت نام کنندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا را 389 نفر اعلام کرد و گفت: احراز هویت آن ها در هیات اجرایی و نظارت شهرستانی انجام شده و با توجه به اعتراض افراد به هیات استانی و هیات عالی نظارت در تهران آمار کاندیدهای این شهرستان هنوز قطعی نشده است.

فرماندار ویژه نجف آباد فعالیت تبلیغاتی پیش از آغاز زمان مقرر را مغایر با دستورالعمل ها بیان کرد و افزود: با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد