صفحه اصلی » سیاسی » کفایت مدیریت و گفتمان انقلابی برای اداره کشور لازم است

کفایت مدیریت و گفتمان انقلابی برای اداره کشور لازم است

کارشناس مسائل سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: کفایت مدیریت، توجه به مردم و گفتمان انقلابی از شاخص های لازم فرد اصلح است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین عفت پناه ظهر امروز در گردهمایی بصیریتی و آگاهی بخشی کارکنان وظیفه منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی با اشاره به ویژگی رئیس جمهور منتخب و توانمند برای مدیریت کشور اظهارکرد: حضور در انتخابات جز ضروریات کشور و مایه اقتدار بین المللی است و پس از آن انتخاب فرد اصلح جهت مدییریت کشور است.

وی کفایت مدیریتی، قائل به گفتمان انقلاب، توجه به رفاه مردم، تاکید بر تولید داخلی، دارای روحیه مبارزه با فساد، عدالت محور و تامین منظومه قدرت برای کشور را از ویژگی های رئیس جمهور اصلح بیان کرد.

این کارشناس مسائل سیاسی، حفظ قدرت برتر منطقه ای و حراست از جایگاه ایران در نظام بین المللی برای یک رئیس جمهور انقلابی و توانمند برای مدیریت کشور لازم بیان کرد و گفت: قدرت بین المللی برای دفاع از منافع ملی مهم است.

وی نقش مهم حضور در انتخابات و مشارکت بالای سیاسی را مورد تاکید قرار داد و اذعان داشت: برای برون رفت از مشکلات کشور حضور پر شکوه و حماسی و همراه با انتخاب فرد توانمند لازم است.

عفت پناه، ادامه داد: با حضور حداکثری و اجماعی داخلی یک کانون انرژی دز سطح منطقه تشکیل می دهد و این موضوع مایه افتخار نظام اسلامی و در ادامه مبارزه با استکبار جهانی است.

وی با بیان اینکه تلاش و رشادت های ایران برای کنترل و شکست داعش مهم بود، خاطرنشان کرد: چنین اقدامی نقش ایران را در عرصه بین الملل مهم کرده است.

کارشناس مسائل سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: انتخابات ایران در منطقه خاورمیانه و حتی در دیگر جوامع بین المللی نقش مهم و اساسی دارد و از این رو تلاش برای افزایش مشارکت اجتماعی و حضور مردم در انتخابات را مهم می کند.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان بری القای ناامیدی و براندازی نظام گفت: دشمنان برای رسیدن به اهداف خود تلاش و کوشش می کنند که در این مسیر ایجاد دلسردی و ناامیدی در بین مردم و استفاده از جوانان برای مقابله با نظام و ایجاد جریان در داخلی از توطئه دشمنان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد