صفحه اصلی » اقتصادی » قطعی شش ساعته ارتباطات تلفنی و اینترنتی در شهرستان فریدونشهر/ حادثه عامل قطع ارتباطات در غرب استان

قطعی شش ساعته ارتباطات تلفنی و اینترنتی در شهرستان فریدونشهر/ حادثه عامل قطع ارتباطات در غرب استان

برای چندمین بار طی سال‌های گذشته در اثر برخورد ماشین آلات حفاری با کابل فیبر نوری، به مدت شش ساعت تمام ارتباطات تلفنی و اینترنتی شهرستان فریدونشهر قطع شد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۳۵ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ کلیه ارتباطات اینترنتی، دیتا، تلفن همراه و تلفن ثابت بین شهری در شهرستان فریدونشهر از صبح امروز به طور ناگهانی قطع و تا لحظاتی پیش قطع بود. این قطعی از ساعت 9 رخ داده و تا ساعت 15 ادامه پیدا کرد.

رئیس اداره مخابرات شهرستان فریدونشهر در این رابطه به خبرنگار صاحب نیوز گفت: علت قطعی پیش آمده، برخورد ماشین‌آلات اداره راه حین حفاری با کابل فیبر نوری این شهرستان در یکی از روستاهای شهرستان مجاور بوده که سبب قطعی ارتباطات شهرستان فریدونشهر شده است.

حمید عطایی اظهار کرد: هم اکنون مشکل برطرف شده و ارتباطات تلفنی و اینترنتی این شهرستان به شرایط معمول خود بازگشته است. این چندمین بار طی سال‌های اخیر است که در اثر برخورد ماشین‌آلات حفاری و غیره با کابل فیبر نوری شهرستان فریدونشهر، ارتباطات تلفنی و اینترنتی این شهرستان مختل می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد