صفحه اصلی » اجتماعی » اجرای ۱۸ پروژه احداث و نوسازی مدارس در دهاقان

مدیر آموزش و پرورش دهاقان:

اجرای ۱۸ پروژه احداث و نوسازی مدارس در دهاقان

مدیر آموزش و پرورش دهاقان گفت: در سال‌های اخیر حدود ۱۸ پروژه احداث و نوسازی مدارس انجام اجرا یا در حال اجراست، با این حال شدت کمبود فضای آموزشی در حدی است که ممکن است نیاز باشد دوباره برخی کلاس‌ها را در کانکس تشکیل دهیم.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۶ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ رجب فرهمندیان  در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان با ارائه‌ گزارشی از فعالیت‌های هفته معلم اظهار داشت: در هفته معلم با توجه به شرایط ویژه‌ی کرونایی بیش از ۲۰ برنامه حضوری و مجازی برای بزرگداشت این هفته برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان برخی مشکلات جدی کمبود فضای آموزشی در سال تحصیلی پیش رو را برشمرد و افزود: با اینکه در سال‌های اخیر حدود ۱۸ پروژه احداث و نوسازی مدارس انجام اجرا شده یا در حال اجراست با این حال شدت کمبود فضای آموزشی در حدی است که ممکن است نیاز داشته باشیم دوباره برخی کلاس های درس را در کانکس تشکیل دهیم.

وی در ادامه با بیان گزارشی از روند برگزاری امتحانات نهایی خرداد ماه تصریح کرد: برای برگزاری امتحانات نهایی در ابتدا آموزش‌های اجرایی و بهداشتی لازم به کلیه عوامل اجرایی برگزاری امتحانات داده شد، تمامی حوزه‌های برگزاری امتحانات به طور کامل و سختگیرانه ضدعفونی شد و این ضد عفونی هر روز پس از هر امتحان دوباره انجام می‌شود، از لحظه آماده‌سازی سالن‌های امتحانات تاکنون هر روز ۵ اکیپ از روند برگزاری امتحانات مطابق پروتکل‌های بهداشتی بازدید می‌کنند.

فرهمندیان ادامه داد: به یاری خداوند متعال، تلاش همکاران و همکاری اکثریت دانش‌آموزان، تاکنون در روند برگزاری امتحانات حضوری دانش‌آموزان با مشکل خاصی مواجه نبوده‌ایم و تلاش می‌کنیم که تا پایان امتحانات این روند ادامه پیدا کند.

سید علی سجادی، فرماندار شهرستان دهاقان در ادامه اظهار کرد: انجام برنامه‌های متعدد به صورت حضوری و مجازی نشان می‌دهد که در این ایام دشوار کرونایی، آموزش و پرورش شهرستان دهاقان با تمام قوا در انجام وظایف خود کوشا بوده است.

وی با بیان این‌که فرهنگیان از ابتدای شیوع بیماری منحوس کرونا همت جدی داشته‌اند، تصریح کرد: باید از این تلاش‌ها و عملکرد مناسب مدیریت، کارکنان این اداره و معلمان تقدیر کرد.

سجادی با اشاره به وضعیت فضاهای آموزشی شهرستان اذعان کرد: در سال‌های اخیر اقدامات چشمگیر و بی سابقه‌ای در ساخت و ساز و تأمین فضاهای آموزشی شهرستان صورت گرفته است اما باز هم کمبود فضاهای آموزشی قابل تأمل است.

فرماندار شهرستان دهاقان با بیان این‌که در راستای حل مشکل فضای آموزشی شهرستان با اداره کل نوسازی مدارس مکاتبات در حال انجام است، بیان کرد: در این زمینه به یاری صمیمانه خیرین به طور جدی نیازمندیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد