صفحه اصلی » اقتصادی » 2200 واحد مسکونی محرومین استان اصفهان تکمیل شد

2200 واحد مسکونی محرومین استان اصفهان تکمیل شد

دو هزار و ٢٠٠ واحد مسکونی پروژه سه هزار واحدی محرومین استان اصفهان تکمیل شد و کلید آن ها امروز با حضور معاون رئیس جمهور تحویل متقاضیان شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۷ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ 6 تیرماه سال گذشته در سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان اصفهان طرح اهدای سه هزار واحد به محرومان کلنگ زنی شد که امروز تقریبا در پس از یک سال 2200 واحد مسکونی آن آماده و به بهره برداری رسید و مابقی آن نیز تا چندماه آینده تکمیل خواهد شد.
محمدباقر نوبخت در سفر یک روزه به استان اصفهان در برنامه نمادین تحویل کلید این منازل را در تیران و کرون به متقاضیان تحویل داد.
معاون رئیس جمهور در این برنامه با اشاره به اینکه کارخانه های بزرگ و مهمی در کشور و بخش های تولیدی دیگری به بهره برداری می رسد، گفت: احداث مسکن برای مردم در میان این پروژه های فاخر برای مسئولان دولت دلچسب تر است و از نظر معنوی بسیاری با ارزش است.
وی ادامه داد: حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری همواره توصیه توجه به محرومان را به مسئولان دولت داشته اند و مسکن سازی را متفاوت از دیگر اقدامات می دانیم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفر به استان اصفهان از پروژه های عمرانی این استان از جمله مترو، طرح آبرسانی بازدید کرده اند و طرح مسکن محرومان و ورزشگاه بزرگ ولایت دانشگاه اصفهان و ساختمان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را افتتاح می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد