صفحه اصلی » سیاسی » شورای نگهبان قانون را رعایت کرد/ دولت آینده با شرایط سختی روبرو است

یک کارشناس مسائل سیاسی:

شورای نگهبان قانون را رعایت کرد/ دولت آینده با شرایط سختی روبرو است

یک کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به بررسی های دقیق شورای نگهبان و بررسی های که دقیق انجام شد، تصریح کرد: شورای نگهبان قانون را رعایت کرد؛ در انتخابات پیش رو چالش بسیار داریم.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۵ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ رمضانعلی غلامرضایی عصر امروز در جمع اعضای جامع پزشکی استان اصفهان اظهار کرد: انتخابات پیش رو انتخاب بین افراد نبوده و انتخابات بین دو تفکر است و حداقل حیات ۱۰ سال کشور در گرو این انتخابات است.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: یک تفکر، تفکر مقاومت است که یکی از ثمرات این تفکر دفاع ۱۲ روزه غزه بوده است.

وی با اشاره کار بزرگی که در این دفاع انجام شد، گفت: این تفکر انقلاب اسلامی را گسترش داده است و انفلاب را پیش برده است.

غلامرضایی با بیان اینکه تفکر دوم، تفکر سازش است، گفت: این تفکر می گوید ما نمی توانیم و باید با امریکایی ها گفت و گو کنیم و امتیازاتی بدهیم و امتیازاتی بگیریم.

رمضانعلی غلامرضایی با بیان اینکه علاوه بر آن، این انتخابات در حالی است که وارد دهه پنجم عمر انقلاب و فصل نوین انقلاب اسلامی می شویم، گفت: ملت ایران فرصت اشتباه کردن در ۲۸ خرداد ندارد.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه با انتصاب آیت الله رئیسی در قوه قضاییه اقدامات خوبی انجام و امید در دل مردم زنده شد، ادامه داد: مجلس جدید کارهای بزرگی انجام داد.

غلامرضایی با اشاره به اینکه نیاز است مردم دست به دست هم و در قوه مجریه نیز تحول ایجاد کنند، خاطرنشان کرد: ما رییس جمهوری نیاز داریم که به بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری پایبند باشد.

وی اذعان کرد: همچنین نیاز است ما دنبال روابط دوجانبه و چندجانبه برویم؛ دشمنان از اتحاد سه قدرت چین، روسیه و ایران می ترسد.

نیاز است رئیس جمهور جدید تکلیف برجام نیز مشخص کند

رمضانعلی غلامرضایی گفت: همچنین نیاز است رئیس جمهور جدید تکلیف برجام نیز مشخص کند چرا که ما به تعهدات خود عمل کرده اما طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکرده است؛ همچنین رئیس جمهور جدید باید تکلیفش را با مقاومت نیز مشخص کند.

وی با بیان اینکه ما هر چه از مقاومت حمایت کنیم ضریب امنیت کشور و جهان اسلام بالا می رود، خاطرنشان کرد: دولت در حال حاضر دست ش در بسیاری زمینه ها خالی است و کاری فراتر از کارهای روتین ندارد.

این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه افزود: برای اینکه این دولت نیز چیزی برای گفتن داشته باشد به دنبال این است که بگوید چرا برجام شکست خورد؟ که یکی از دلایل شکست را حاج قاسم عنوان می کنند.

غلامرضایی بیان کرد: بعد از آن نیز نیروی قدس، موشک های سپاه پاسداران و مواضع قاطع رهبری را از دلایل شکست برجام عنوان می کنند.

وی با بیان اینکه در استانه انتخابات واقعیت ها در حال تحریف است، گفت: دلایل شکت برجام اعتماد بیش از حد به امریکا، عجله کردن، بی توجهی به شروط نه گانه رهبری و وجود ۴ تا ۵ جاسوس در تیم مذاکر کننده است.

شورای نگهبان قانون را رعایت کرد

رمضانعلی غلامرضایی با اشاره به بررسی های دقیق شورای نگهبان و بررسی های که دقیق انجام شد، تصریح کرد: شورای نگهبان قانون را رعایت کرد؛ در انتخابات پیش رو چالش بسیار داریم.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به مشکلات گرانی و قطعی برق در کشور گفت: برخی می خواهند این رو القا کنند که رای مردم بی تاثیر است اما اینگونه نیست.

وی افزود: اگر سه قوه انقلابی پشت سر رهبری داشته باشیم ۷۰ درصد مشکلات قابل حل است؛ البته دولت بعد نیز با یک زمین سوخته رو به روست و کار سختی دارد.

غلامرضایی بیان کرد: سیاست اول مقام معظم رهبری حضور حداکثری است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد