صفحه اصلی » سیاسی » خاطرات فرمانده نیروی انتظامی از سردار حجازی/ سردار اشتری: سید حسن نصرالله شهید حجازی را فرمانده خود می دانست

خاطرات فرمانده نیروی انتظامی از سردار حجازی/ سردار اشتری: سید حسن نصرالله شهید حجازی را فرمانده خود می دانست

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به خاطره ای از حضور خود در لبنان و دیداری که با سید حسن نصرالله داشته است گفت:  سید حسن نصرالله از سردار حجازی تعریف کرد و گفت که حجازی فرمانده من است.

تاریخ انتشار: ۲۰:۰۳ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۶

به گزارش صاحب نیوز؛سردار حسین اشتری عصر امروز  در مراسم اربعین سرلشکر پاسدار شهید سید محمد حجازی و هفتمین روز شهادت سرهنگ پاسدار شهید رضا غضنفرپور اظهار کرد: بهترین تعابیر را مقام معظم رهبری برای شهید حجازی به کار بردند که مناسب با رشادت ها و روحیات این شهید بود.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه یکی از ویژگی های این شهید بزرگوار اخلاص این شهید بود، گفت: مردمی بودن و تواضع از ویژگی های بارز دیگر این شهید بزرگوار بود.

وی با اشاره به اینکه چندین سال شهید حجازی فرمانده وی بوده است و به ان افتخار میکند، افزود: فکر و هوشمندانه تصمیم گرفتن ها در مقاطع مختلف شهید حجازی بسیار حائز اهمیت بود .

اشتری با اشاره به اینکه ماموریت های شهید حجازی در زمانی که فرمانده نیروی مقاومت بسیج بودند که وضعیت جامعه و کشور وضعیت خاصی بود، گفت: در این زمان شهید حجازی تمام ماموریت ها را با فکر و برنامه و تدبیر به نحو احسن انجام داد.

تفکر سیستمی یکی از ویژگی های شهید حجازی بود

حسین اشتری ادامه داد: تفکر سیستمی یکی از ویژگی های دیگر شهید حجازی بود که در سطح راهبردی و هم تاکتیکی و عملیاتی بود و همه را همزمان مدیریت می کرد

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به خاطره ای از حضور خود در لبنان و دیداری که با سید حسن نصرالله داشته است گفت:  سید حسن نصرالله از سردار حجازی تعریف کرد و گفت که حجازی فرمانده من است.

حسین اشتری با اشاره به خاطره دیگری از شهید حجازی که نشان از مردم داری این شهید است، گفت: روحیه مردمی و مردم داری این شهید، بارز بود که اگر امروز مسئولان ما با همین روحیه بین مردم باشند و نیازهای مردم را تا حد توان برطرف کنند چقدر مشکلات حل می شود.

وی در پایان گفت: امروز هم اگر شهید حجازی  بود توصیه می کردند دست از ولایت برندارید و در مقطع کنونی همه در انتخابات پیش رو مشارکت کنند که یک وظیفه شرعی و ملی است و فرد اصلح را انتخاب کنیم تا بتوانیم راه این شهدا را ادامه دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد